ФК «Калуш» (Калуш) – «Придністров’я» (Тлумач) – 1:1 (0:0)

12 тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Семанюк Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Чорний Сергій і Кобиляк Роман (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Юзик Сергій (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Ляхович Михайло, Третяк Роман, Микуляк Ярослав, Боднар Олег, Мельник Орест, Савчин Василь, Сондей Іван, Король Андрій (К) (Драган Назарій, 59), Стовбан Любомир

«Придністров’я»: Ткаченко Олександр, Олійник Роман (Волок Владислав, 33), Процак Роман, Шифир Роман, Гуменяк Ігор, Сікач Микола, Качан Ярослав, Єжижанський Олександр, Семенчук Роман (Красій Василь, 79), Вікарюк Олег, Павлюк Богдан (К) (Войтків Андрій, 14)

Голи: Сондей Іван (85) – Красій Василь (87)

Попередження: Стовбан Любомир (78) – Войтків Андрій (74)

Перед матчем глядачі і його учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять відомого футболіста, вихованця івано-франківського футболу Миколи Волосянка. За свою кар’єру захисник виступав за «Прикарпаття», київські «Динамо», СКА і «Арсенал», «Чорноморець», «Борисфен», «Волинь». А в збірній України Волосянко провів один матч – 13 серпня 1996 року проти команди Литви…
В дебюті гри на полі домінувала команда з Тлумача. Вже перший кутовий біля калуських воріт виявився доволі небезпечним – після його подачі відбувся удар і м’яч опустився на поперечину. Гості декілька разів пристрілювались з далекої відстані і в цих моментах доводилось демонструвати реакцію голкіперу ФК «Калуш» Богдану Кузіву.
Стримавши стартовий натиск, калушани поступово вирівняли гру і зуміли нав’язати боротьбу в центрі поля. На 30-й хвилині виник гострий момент біля воріт «Придністров’я»: Король протягнув м’яч майже до кута воротарського майданчика, та в боротьбі з захисником вдарити точно Андрій не зміг. Ще через дві хвилини непогано пробивав Мельник, але голкіпер в стрибку перевів м’яча на кутовий.
А в доданий до першого тайму час господарі вже просто зобов’язані були відкривати рахунок. Орест Мельник пройшов двох гравців суперника по правому краю і прострілив на Любомира Стовбана, який знаходився в декількох метрах від лінії воріт. Та у останнього в черговий раз “збився приціл”: намагаючись заштовхнути м’яч у ворота, нападник ФК «Калуш» дивним чином поцілив в руки голкіперу.
Другий тайм розпочався ще однією змарнованою нагодою Любомира Стовбана. Десь з 55 хвилини вже тлумаччани перехопили ініціативу і Богдану Кузіву знову довелось рятувати свою команду після серії сильних ударів. А в одному з моментів близьким до мети був Василь Савчин, котрий підхопив м’яча після промаху голкіпера гостей, але з гострого кута влучив у штангу.
На останніх хвилинах зустрічі, коли вже здавалось що відзначитись жодній з команд так і не вдасться, суперники обмінялись голами. Спочатку швидкісний Іван Сондей, обікравши останнього захисника придністровців, розстріляв Олександра Ткаченка. Гості одразу кинулись відігруватись, і після навісу зі штрафного високий Василь Красій головою пробив без шансів для Кузіва. Отже 1:1 – калушанам знову не вистачило, напевне, класу, для того щоб зберегти переможний рахунок.