«Славія» (Отинія) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:1 (1:1)

Інспектор і делегат ІФФФ: Ольшанецький Василь (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Острижнюк Мирон (м. Івано-Франківськ) і Лесюк Віктор (с.м.т. Гвіздець, Коломийський р-н)

Четвертий арбітр: Андрунишин Ростислав (м. Івано-Франківськ)

«Славія»: Хомин Микола, Шкварилюк Петро, Моголівський Зіновій, Космірак Андрій (Белей Василь, 56), Іванишин Юрій (К) (Турчанський Віталій, 81), Ганущак Дмитро, Галян Ярослав, Воробець Тарас, Лящовський Віктор, Луцик Антон, Ромаш Роман (Сенич Михайло, 68)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Новицький Андрій, Гудак Степан, Боднар Олег, Мельник Орест, Рибатчин Андрій, Денега Богдан (Кобрин Олег, 90+2), Борщ Володимир, Стовбан Любомир (Демків Ярослав, 86)

Голи: Рибатчин Андрій (18) – Іванишин Юрій (35)

Попередження: Олевич Ярослав (15), Денега Богдан (39)

Перед матчем більше доби йшов дощ, тому грати в звичний футбол гравцям обох команд заважали великі калюжі. Так, на перших хвилинах на рівному місці послизнувся і впав Микуляк, але на щастя для калушан Роман Ромаш цим шансом не скористався. На правах господарів «Славія» заробила і подала декілька штрафних та кутових, після яких в гру спокійно вступав Кузів. Гості також мали непоганий момент зі стандарту, коли на подачі з кутового головою не влучив по м’ячу Микуляк.
В такій грі краще виглядали калушани, які діяли значно швидше. На 18-й хвилині в центрі поля зорієнтувався Орест Мельник, який вчасно віддав на хід Рибатчину, Андрій в дотик обробив м’яч і пробив під руку Хомину – 0:1. Окрім цього епізоду, ще двічі тікав від захисників Борщ і здалеку прицільно бив Денега. Таких моментів у господарів не було.
Здавалось, перший тайм залишиться за гостями. Проте активність Антона Луцика дозволила Отинії зрівняти рахунок: один з його швидких флангових рейдів продовжився гострим прострілом, після чого ефектним ударом комбінацію завершив капітан «Славії» Юрій Іванишин. 1:1.
Всю першу половину другого тайму суперники постійно перекидувались м’ячем в центрі поля. Епізодично знову виникали гострі спалахи в атаці ФК «Калуш»: скидка грудьми Стовбана і трохи неточний удар Денеги; зі штрафного на силу пробивав Мельник – Хомин відпустив м’яч прямо перед собою, але виручили захисники; ще один штрафний удар виконував Олег Боднар, м’яч від стінки потрапив до Денеги, але той замість сильного удару, покотив його в руки Миколі Хомину.
Після того, як отинійці кинули в бій свіжі сили, ініціатива перейшла на їх бік. Та крім банальних навісів і неточних ударів можна виділити лише штрафний у виконанні Василя Белея, який голкіпер ФК «Калуш» вимушений був перевести на кутовий. Вперед йшли навіть захисники і калушани отримали значну свободу дій в атаці. Але прорватись ближче до воріт Хомина у гостей не вистачало сил. Таким чином матч, який проходив під акомпанемент дощу, завершився бойовою нічиєю.

Юнаки ФК «Калуш» легко довели свою перевагу в класі над «Славією» чотирма забитими м’ячами. Не врятувало господарів поля навіть те, що останні хвилин п’ятнадцять калушани грали в чисельній меншості через відсутність заміни для травмованого гравця.

«Славія» – ФК «Калуш-юнаки» – 0:4 (0:3)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Сидор Юрій (К), Іваницький Ярослав, Свирид Віталій, Куцела Юрій, Король Андрій, Мельник Олександр, Маліборський Валерій, Бігун Олександр (Криськів Юрій, 41), Федорин Ростислав (Гребінник Євген, 54), Тимків Михайло (Малинка Сергій, 41), Сайчишин Назарій (Мандрик Віталій, 56)
Голи: Куцела Юрій (4), Федорин Ростислав (24), Тимків Михайло (31), Іваницький Ярослав (45)
Попередження: Маліборський Валерій (40)

Результати матчів туру:

«Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – «Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – 4:0 (юнаки – 2:0)
«Покуття-Євромодуль» (Снятин) – ФК «Перегінське» (Перегінське) – 0:0 (9:0)
«Придністров’я» (Тлумач) – «Нафтовик» (Долина) – 4:1 (2:1)
«Карпати» (Коломия) – «ГалВапно» (Галич) – 1:0 (+:-)