«ГалВапно» (Галич) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:1 (0:0)

Інспектор і делегат ІФФФ: Ольшанецький Василь (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Острижнюк Мирон і Дмитрук Мирослав (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Івасів Олег (м. Івано-Франківськ)

«ГалВапно»: Вандзіляк Андрій, Данів Назарій, Гаврилишин Віталій, Войтків Андрій, Барчук Віктор, Гуменюк Вадим (К), Головінський Любомир, Вовчук Юрій, Вовчук Ярослав, Цимбалістий Ігор, Худоб’як Ігор

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Новицький Андрій, Гудак Степан, Боднар Олег, Мельник Орест, Рибатчин Андрій, Демків Ярослав, Стовбан Любомир, Кравців Микола

Голи: Демків Ярослав (59) – Худоб’як Ігор (67)

Попередження: Головінський Любомир (81) – Стовбан Любомир (59), Гудак Степан (61), Кравців Микола (73)

Попри те, що на час початку зустрічі калушани на чотири очки випереджали «ГалВапно» в турнірній таблиці, виїзний вояж мав стати справжнім випробуванням для гостей – в останніх матчах в атакуючу пару до Цимбалістого додався фактурний Ігор Худоб’як, який знову повернувся в Галич після сезону в професійних «Енергії» (Миколаїв) і ФК «Тернопіль». І господарі одразу ж почали створювати відчутний тиск на наших захисників, але їх дві гольові атаки були зупинені арбітром через положення поза грою. До того ж, на 12-й хвилині грубої помилки припустився Орест Мельник, і, після виходу віч-на-віч Ігоря Цимбалістого, калушан вже по-справжньому врятував Богдан Кузів. Ще раз голкіпер виручив в наступному епізоді, коли після подачі з кутового той таки Цимбалістий наносив удар впритул.
У ФК «Калуш» попереду діяв одинокий Микола Кравців, і Вандзіляк вперше вступив в гру лише на 25-й хвилині. Не досягши стартового успіху, гравці «ГалВапна» вдалися до позиційної облоги воріт гостей, сподіваючись на стандарти. Після одного з кутових на підборі зіграв Цимбалістий, але м’яч пішов набагато вище воріт, подібним чином виконав удар з перспективного штрафного Віктор Барчук.
Під кінець першої сорокап’ятихвилинки шанс з’явився і в калушан – помилились захисники, у штрафну продерся Микола Кравців, але його удар в ближню “дев’ятку” взяв Андрій Вандзіляк. Ще один подібний момент мав Орест Мельник, але виведений партнерами на ударну позицію він повівся з м’ячем вкрай недбало.
По перерві пресинг господарів продовжився. Гостротою дій знову виділявся Цимбалістий – перший раз нападник галичан пробив в руки Кузіву, а в іншому моменті, коли наш голкіпер трохи затримався на виході, перекинув ворота. Після того, як стартовий тиск «ГалВапна» в другому таймі пішов на спад, калушани оживились. Пристрілочним став удар зі штрафного у виконанні Олега Боднара, а на 59-й хвилині Любомир Стовбан виграв силову боротьбу на вході у штрафний майданчик і віддав на набігаючого Демківа – удар низом в дальній кут виявився несподіваним для голкіпера. 0:1!
Відігратись галичанам вдалось швидко – через вісім хвилин їх масований штурм увінчався потужним ударом найбільш досвідченого Ігоря Худоб’яка, який пробив Кузіва. Після цього господарі поля до самого фінального свистка безупинно йшли вперед, намагаючись здобути три очки. Найнебезпечніші моменти виникали після ударів Войтківа, Даніва, Юрія Вовчука і Головінського, проте в усіх цих епізодах бездоганно зіграв Богдан Кузів. Нічия 1:1 стала беззаперечним здобутком для гостей, а «ГалВапно» і далі залишається в процесі пошуку своєї гри.

Юнаки ФК «Калуш» до перерви відчували певні проблеми в протистоянні зі своїми галицькими ровесниками. Незважаючи на перший гол від Назара Сайчишина, тривогу викликала гра в обороні, яка обернулась призначеним пенальті на 30-й хвилині. Проте гравець «ГалВапна» з позначки поцілив у штангу, а в другому таймі підопічні Ярослава Коника заграли значно впевненіше. У підсумку “дубль” Сергія-Віталія Малинки дозволив калушанам впевнено перемогти – 3:0.

«Славія-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 0:3 (0:1)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Сидор Юрій (К) (Телько Андрій, 41), Іваницький Ярослав, Свирид Віталій, Куцела Юрій, Король Андрій, Мельник Олександр, Малинка Сергій (Мандрик Віталій, 64), Кобрин Олег, Бігун Олександр (Криськів Юрій, 55), Федорин Ростислав (Генега Роман, 52), Сайчишин Назарій (Гребінник Євгеній, 68)
Голи: Сайчишин Назарій (22), Малинка Сергій (56, 59)
Нереалізований пенальті: Кантор Назарій («ГалВапно», 30)
Попередження: Малинка Сергій (13), Свирид Віталій (30), Кобрин Олег (71)

Результати матчів туру:

«Покуття-Євромодуль» (Снятин) – ФК «Турка» (Турка) – 1:0 (юнаки – 7:1)
«Придністров’я» (Тлумач) – «Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – 2:2 (1:4)
«Славія» (Отинія) – ФК «Перегінське» (Перегінське) – 0:1 (0:2)
«Карпати» (Коломия) – «Нафтовик» (Долина) – 3:0 (9:0)