ФК “Калуш” – “Придністров’я” – 1:1 (0:0)

ФК «Калуш» і «Придністров’я» – знову нічия

ФК «Калуш» (Калуш) – «Придністров’я» (Тлумач) – 1:1 (0:0)

Асистенти арбітра: Гузоватий Володимир і Климишин Михайло (обидва – м. Калуш)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Ковальчук Тарас (Луцан Тарас, 63), Ляхович Михайло, Драган Андрій (Федорко Роман, 75), Микуляк Ярослав, Боднар Олег (Король Андрій, 14), Мельник Орест, Савчин Василь (Романів Тарас, 65), Драган Назарій, Стовбан Любомир

«Придністров’я»: Ткаченко Олександр (Борсук Євгеній, 41), Прокоп Володимир (Синишин Василь, 25), Войтків Андрій, Кулик Михайло, Олійник Роман, Качан Ярослав, Гуменяк Дмитро (Шевчук Роман, 45), Семенчук Роман, Сікач Микола, Павлюк Богдан (К), Фірсов Артур

Голи: Мельник Орест (52, з пенальті) – Синишин Василь (71)

Попередження: Борсук Євгеній (52), Сікач Микола (56)

Вилучення: Мельник Орест (74) – Качан Ярослав (74)

Команди вже зустрічались в цьому сезоні, і дві їх попередні зустрічі завершувались унічию. В міжсезонні «Придністров’я» покинули Олег Вікарюк і Роман Шифир, натомість в складі знову з’явився досвідчений Дмитро Гуменяк, а з городенківського «Пробою» прийшли воротар Євгеній Борсук і нападник Артур Фірсов.
Перші десять хвилин обидві команди провели в своєрідній “розвідці”. Сигналом для активних дій став удар головою Любомира Стовбана, який не зумів влучити у ворота з вигідної позиції. У гостей активно діяв на лівому фланзі Микола Сікач, який в одному з моментів організував вихід двох нападників Фірсова і Павлюка на наші ворота, але центральних оборонців підстрахував Михайло Ляхович.
Десь з середини першого тайму ФК «Калуш» міцно заволодів ігровою і територіальною перевагою, та гострих моментів наші гравці створили мало. Запам’ятався хіба що потужний постріл Андрія Драгана метрів з 20-ти, але м’яч пройшов над поперечиною. Гості в основному оборонялись і погрожували воротам калушан в хіба що після розіграшу стандартних положень. Так на 27-й хвилині близьким до мети був півзахисник придністровців Ярослав Качан, але його удар зі штрафного струсонув перекладину калуських воріт.
Другий тайм активніше розпочали придністровці, і після чергового флангового проходу Сікача реальну нагоду відзначитись втратив Богдан Павлюк. ФК «Калуш» відповів комбінацією Мельник-Драган-Стовбан, але удар останнього в ближній кут не став несподіваним для Євгенія Борсука, котрий змінив в рамці воріт Олександра Ткаченка.
Та вже наступна атака калушан виявилась результативною: Андрій Король довгою передачею зі своєї половини знайшов Назарія Драгана, якого збивають в у штрафній «Придністров’я». Це пенальті, і Орест Мельник розводить голкіпера і м’яч по різних кутах воріт. Незабаром Назарій вже й сам повинен був подвоювати рахунок, та не зумів як слід скористатись фланговою передачею Василя Савчина.
Після того, як Юрій Маляр дав відпочити гравцям основного складу, гра вирівнялась. Гості активізувались і черговий стандарт дозволив їм зрівняти рахунок – після удару Василя Синишина м’яч влучив у когось з гравців у стінці і, змінивши траєкторію, залетів у верхній кут воріт – 1:1. Під завісу матчу свій вихід один-на-один змарнував Андрій Мельник, котрий дебютував в складі ФК «Калуш».
Слід зауважити, що в цій грі, яка мала статус товариської, гравці тлумацької команди діяли часом грубо і на межі фолу. Після одного з таких моментів не витримали нерви у гравця ФК «Калуш» Ореста Мельника, який відповів супернику за удар по ногах ззаду. Це ледь не призвело до масової бійки на полі, але пристрасті вдалося вгамувати, і поєдинок обидві команди догравали вже в неповних складах.

Головний тренер «Придністров’я» Василь Гуменяк діями своїх підопічних в цьому матчі залишився задоволеним: “Хлопці лише напередодні зібрались на перше тренування і на цьому тижні ми плануємо провести ще дві контрольні гри з галицьким «Галичиною-Вапном» і «Колосом» (с. Братківці). Після першого кола склад команди не зазнав суттєвих кадрових втрат, а новачки, що прийшли, здатні підсилити нашу гру. Звичайно, нелегко буде повторити наш минулорічний результат, проте і в цьому сезоні ми також будемо прагнути завершити чемпіонат на одному з призових місць.”