ФК «Калуш» (Калуш) – «Сокіл» (Угринів) – 1:0 (1:0)

22-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Попадинець Ярослав (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Юзик Віктор (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Гузоватий Іван (с. Сівка-Калуська, Калуський р-н) і Липко Мирослав (м. Городенка)

Четвертий арбітр: Рибчак Михайло (с. Сваричів, Рожнятівський р-н)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Яловий Роман, Микуляк Ярослав, Гудак Степан, Питльований Олег, Боднар Олег, Мельник Орест, Савчин Василь, Стовбан Любомир (Драган Андрій, 90), Король Андрій (К), Дейнега Богдан (Борщ Володимир, 72)

«Сокіл»: Качур Тарас (К), Найда Андрій, Сорока Ігор, Вівчаренко Віктор (Данищук Назар, 62), Зельманович Богдан, Івасишин Михайло, Мельник Олександр (Сорочинський Михайло, 75), Петрів Назар, Гаврилюк Віталій, Івасишин Василь, Дудяк Володимир

Гол: Боднар Олег (18)

Попередження: Гудак Степан (12), Мельник Орест (70), Микуляк Ярослав (82) – Вівчаренко Віктор (31), Івасишин Василь (73), Зельманович Богдан (75)

Вилучення: Микуляк Ярослав (82)

В складі господарів з різних причин були відсутні Олевич, Фітковський, Коско і Андрій Драган. Та незважаючи на це, місцева публіка очікувала впевненої перемоги калушан над угринівським «Соколом» – відвертим аутсайдером обласного чемпіонату. І початок матчу підтвердив їхні сподівання.
Вже на старті після подачі Ялового з лівого флангу міг забивати Андрій Король. А на 18-й хвилині Стовбан заробив штрафний на підступах до карного майданчика гостей і Боднар технічно обвів стінку – Качур навіть не поворухнувся. Так рахунок став 1:0.
Невдовзі Олег міг забивати і другий гол, але з лінії штрафної пробив вище. В іншому моменті захисник руками тримав Короля в районі 11-метрової позначки, але свисток арбітра мовчав. На 37-й хвилині капітан ФК «Калуш» бив впритул в падінні головою – воротар дивом зреагував. Не досягли також мети удари Дейнеги, Стовбана і Ореста Мельника.
Після перерви господарі знову великими силами пішли вперед і намагались забити, проте справжній кураж в цей день упіймав Тарас Качур. Капітан «Сокола» ловив все, що летіло у рамку його воріт, чим вселяв впевненість у дії своїх партнерів.
Калушани ж навпаки – занервували, і це в підсумку закінчилось вилученням Микуляка, який тепер не допоможе команді в кількох наступних матчах. Більше того, першу нічию в чемпіонаті “соколятам” міг принести вийшовший на заміну Михайло Сорочинський, та після його удару з вбивчої позиції м’яч пройшов не набагато вище воріт.
В підсумку господарі таки записали до свого активу заплановані три очки і наступної неділі вирушають гості до сусудів по турнірній таблиці – ФК «Снятин», який також з усіх сил намагається покинути зону вильоту. А зустріч калуських і угринівських юнаків взагалі не відбулась через неявку останніх. Тепер підопічні Ярослава Коника впритул наблизились до п’ятого місця, від якого їх відділяє лише одна перемога.