ФК «Калуш» (Калуш) – «Нафтовик» (Долина) – 1:0 (0:0)

3 тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Маланюк Любомир (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Д’яченко Микола і Вовчок Ярослав (обидва – м. Івано-Франківськ)

Червертий арбітр: Будункевич Мар’ян (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Мандрик Володимир, Микуляк Ярослав (Савчин Василь, 74), Третяк Роман, Мельник Орест, Боднар Олег (Драган Назар, 80), Рибатчин Андрій (Салаш Іван, 86), Сондей Іван, Король Андрій (К) (Ляхович Михайло, 46), Стовбан Любомир (Петрук Назар, 78)

«Нафтовик»: Димид Святослав, Демків Ярослав (Гошовський Роман, 37), Громоляк Андрій, Драган Андрій, Яценко Віталій (Гайнюк Дмитро, 53), Грицак Ігор, Романишин Ростислав, Лаврінок Василь, Шатковський Олег (К), Данів Назар, Клебан Іван

Гол: Третяк Роман (65)

Попередження: Олевич Ярослав (19), Стовбан Любомир (43), Мандрик Володимир (72) – Лаврінок Василь (47, 49), Громоляк Андрій (61)

Вилучення: Лаврінок Василь (49)

Очікуваного “дербі”, яке традиційно відбувалося за більш як піввікову історію зустрічей цих команд, вболівальники так і не дочекалися. Долиняни в порівнянні з цьогорічним «Кубком Підгір’я» явно здали, а калушани навпаки – додали в грі.
Обидві команди обережно розпочали гру, зосередивши значні сили в середній лінії і в обороні. На 27-й хвилині першу свою небезпечну атаку провели гості: триходівка Громоляк-Шатковський-Романишин завершилась неточним ударом останнього. Аналогічний момент через десять хвилин виник і біля воріт Димида, та мабуть зайва схвильованість не дозволила Андрію Королю влучити в ціль.
Всі атаки господарів йшли через Ореста Мельника і Олега Боднара, які намагалися вивести на удар ще зовсім юного Івана Сондея. І правий крайній калушан двічі був близьким до мети: спочатку оборонці в останній момент винесли м’яч в аут, а згодом капітан «Нафтовика» Олег Шатковський вибив його вже з порожніх воріт, врятувавши свою команду від неминучого голу. У підсумку перший тайм завершився без забитих голів.
Друга половина розпочалась з вилучення в складі гостей з Долини – підвів свою команду досвідчений Василь Лаврінок. Спочатку він отримав ” гірчичник” за розмови з арбітром, а ще через дві хвилини опинився поза грою через брудний підкат в центрі поля. Після цього в грі була лише одна команда – ФК «Калуш». Атаки слідували одна за одною то з лівого, то з правого флангу, і на 65-й хвилині перевага калушан нарешті матеріалізувалась. На лівому фланзі Михайло Ляхович обікрав опонента і виконав націлену верхову передачу в штрафний майданчик. Поки захисники і голкіпер «Нафтовика» спостерігали за траєкторією польоту м’яча, Роман Третяк ефектним ударом з льоту увігнав шкіряну кулю в сітку воріт. 1:0.
Після пропущеного голу у долинців лише всюдисущий Ростислав Романишин намагався якось змінити хід подій на полі, всі інші – інертно догравали, чекаючи фінального свистка. Що ж, можна привітати нашу команду з першою перемогою в сезоні, яка повинна дати позитивний вплив на моральний і психологічний клімат в колективі.