«Карпати» (Коломия) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:0 (0:0)

17-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Вовкович Богдан (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Музика Олег (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Синишин Юрій і Острижнюк Мирон (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Гордійчук Роман (с.м.т. Гвіздець, Коломийський р-н)

«Карпати»: Кисилиця Юрій, Скибінський Богдан, Москалик Роман, Климус Петро, Петранюк Тарас (Андрусяк Дмитро, 74), Рябий Михайло, Олійник Андрій (К), Головінський Любомир (Данищук Володимир, 90+1), Луцик Антон, Гаврилюк Роман, Федорович Максим (Томчук Назар, 89)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Микуляк Ярослав (К), Олевич Ярослав, Новицький Андрій, Фітковський Тарас (Гладенький Віталій, 29), Боднар Олег (Кравців Микола, 64), Мельник Орест, Рибатчин Андрій, Коско Юрій (Борщ Володимир, 83), Стовбан Любомир, Денега Богдан

Гол: Олійник Андрій (60)

Попередження: Стовбан Любомир (35)

Активніше розпочали господарі поля, а після кутового з’явився і перший гольовий момент біля воріт ФК «Калуш»: удар головою з верхової подачі прийшовся лише трохи вище воріт. На 12-й хвилині виникла ще одна маленька пожежа в штрафній калушан – м’яч застряг в карному майданчику, але всі удари в напрямку воріт успішно блокували захисники. В цьому моменті отримав ушкодження наш капітан Ярослав Микуляк, якому у боротьбі розсікли брову.
На 20-й хвилині непоганий шанс був у калушан. Пройшла стрімка контратака, Коско віддав Стовбану, а Любомир, на якому висів захисник, прийняв м’яч спиною до воріт і зумів наступним дотиком пробити. Вище.
Протягом наступних двадцяти хвилин ФК «Калуш» практично постійно змушений був оборонятись. Особливі проблеми відчувались на лівому фланзі захисту, і замість Фітковського на проблемну позицію вийшов Гладенький. За грубий фол в центрі поля попередження отримав Стовбан, а господарі, тим часом, створили ще дві гольові нагоди. Атака правим флангом і подача в штрафну верхом і завершилась ударом головою трохи вище воріт; гострим також був прохід Олійника по центру, проте форвард «Карпат» занадто довго прицілювався і до удару справа так і не дійшла.
За п’ять хвилин до перерви гості несподівано активізувались і ледь не досягли успіху. На різкий простріл в район воротарського майданчику з правого флангу відгукнувся Юрій Коско, але йому не вистачило якихось лічених сантиметрів, щоб дотягнутись до м’яча. Ще відбувся непоганий удар Ореста Мельника метрів з 16-ти, проте і йому бракувало влучності.
На початку другого тайму калушани навіть більше володіють м’ячем і знову йдуть в атаку. Та на 60-й хвилині досвідчений Андрій Олійник, отримавши передачу на підході до карного майданчика, увійшов туди і в боротьбі з захисниками несильно низом, але зате точно, проштовхнув м’яч у правий від Кузіва кут воріт. Наш голкіпер вчасно зреагувати не зумів – 1:0.
Після голу епіцентр подій змістився в середину поля і довший час тривала запекла боротьба без моментів з обох сторін. ФК «Калуш» навіть перейшов на гру в три форварди, коли замість опорного півзахисника Олега Боднара на поле стадіону «Юність» вийшов Микола Кравців. Проте, крім кількох безуспішних ударів з далекої відстані створити в атаці нічого не вдавалось.
А от «Карпати» могли забити вдруге – потужний удар метрів з 30-ти вже на доданих хвилинах матчу потряс поперечину калуських воріт. Поразка в Коломиї засвідчила, що калушани сьогодні ще не в змозі складати конкуренцію лідерам обласного чемпіонату, хоча теоретичні шанси на здобуття одного з комплектів нагород у них все ж таки залишаються.

«Карпати-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 5:1 (2:0)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Сидор Юрій (К), Король Андрій, Івахнюк Віталій, Романів Артур, Маліборський Валерій, Куцела Юрій, Кобрин Олег, Мельник Олександр, Бігун Олександр (Криськів Юрій, 67), Малинка Сергій, Басник Володимир
Голи: Коломийчук Любомир (21, 22), Садівник Михайло (51, 75), Чорненький Ігор (78) – Куцела Юрій (78)
Попередження: Осічний Микола (8, 28) – Кобрин Олег (20), Маліборський Валерій (49)
Вилучення: Осічний Микола (28)

Інші результати 17-го туру:

«ГалВапно» (Галич) – «Нафтовик» (Долина) – 4:2 (юнаки – 1:0)
«Придністров’я» (Тлумач) – ФК «Перегінське» (Перегінське) – 0:2 (0:2)
«Покуття-Євромодуль» (Снятин) – «Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – 0:0 (2:2)
«Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – ФК «Турка» (Турка) – 3:0 (9:0)