ФК «Калуш» (Калуш) – «Славія» (Отинія) – 1:0 (0:0)

17-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Луцький Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Семанюк Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Шевчук Мирослав (с. Крилос, Галицький р-н), Липко Мирослав (м. Городенка)

Четвертий арбітр: Коліжак Василь (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Фітковський Тарас, Олевич Ярослав, Микуляк Ярослав, Гудак Степан, Боднар Олег (Питльований Олег, 87), Мельник Орест, Коско Юрій, Брізе Олексій (Савчин Василь, 46), Драган Андрій, Король Андрій (К) (Стовбан Любомир, 63)

«Славія»: Хомин Микола, Волошенюк Іван, Іванишин Юрій (К), Подолюк Ігор, Гуменяк Дмитро, Чабан Сергій (Шайкін Юрій, 49), Сенич Михайло, Лящовський Віктор (Білоус Віктор, 70), Максим’юк Іван (Стецьків Анатолій, 56), Ярий Роман, Галян Ярослав

Гол: Драган Андрій (74)

Попередження: Кузів Богдан (90+3) – Ярий Роман (70)

В цьому чемпіонаті команда з Отинії є міцним горішком для будь-якого суперника. Її ворота захищає колишній голкіпер ФК«Калуш» і бурштинського «Енергетика» Микола Хомин, а перед самим недільним матчем футболку «Славії» одягнув ще один досвідчений гравець – Дмитро Гуменяк, останнім клубом якого було тлумацьке «Придністров’я».
Поєдинок розпочався затяжними атаками калушан, проте по справжньому гострий момент був тільки один. Наш атакуючий півзахисник Андрій Драган здавалось вже відірвався від своїх опонентів, проте Іван Волошенюк у відчайдушному підкаті ліквідував загрозу.
«Славія», хоч і рідше проявляли активність, проте в їх контратаках постійно відчувалась прихована небезпека для захисників ФК «Калуш». Гості самі моментів не створювали, проте й не давали розвернутись супернику – запам’ятались хіба що дальні удари Ярого, Максим’юка і Гуменяка, а також стандарти. На останній хвилині першого тайму у отинійців виник єдиний реальний момент: Лящовський пройшов і прострілив з лівого флангу, але його партнери не зуміли “замкнути” цю передачу.
У господарів на 24-й хвилині вривався в штрафну Андрій Драган, проте затягнув з ударом, також бив Орест Мельник з-за штрафної, Хомин вже не реагував, та м’яч пройшов в лічених сантиметрах від бокової стійки. А після удару Брізе головою голкіперу гостей довелось виймати м’яча з воріт, але радість вболівальників була передчасною – “гол” виявився не зарахованим через дефект сітки над поперечкою воріт.
Другий тайм, який тренери обох команд розпочали замінами, склався на користь Отинії. Зі штрафного прицільно під саму поперечину пробив Роман Ярий – Кузів зреагував, а після подачі з кутового вже й він би не виручив, проте Подолюк пробачив господарів поля, схибивши з кількох метрів.
З виходом Любомира Стовбана, який поміняв Короля, гра господарів пожвавішала. В’юнкий форвард одразу ж здійснив індивідуальний прохід і небезпечно пробив. Проте гол у калушан вийшов доволі нелогічним: гравці «Славії» “обрізались” в атаці, м’яч в центрі поля підхопив Драган, на швидкості пройшов двох захисників і поклав у дальній мимо Хомина.
Після забитого м’яча калушани, пам’ятаючи про минулий домашній матч з «Гал-Вапно-Енергетиком», зібрано провели заключну 15-хвилинку. Вони справно гасили атаки гравців атаки «Славії», і як завжди надійно зіграв у ці хвилини Богдан Кузів. Могли господарі забити ще, проте удари Драгана, Мельника і Стовбана стали здобиччю Миколи Хомина.
Здобувши вкрай необхідну перемогу, ФК «Калуш» відчутно підтягнувся до інших команд в турнірній таблиці. Наступною для калушан стане важлива гра з «Кроно-Карпатами» в Брошнів-Осаді, перед якою у Романа Драгана є два тижні на підготовку.

Юнацька команда «Славії» в чемпіонаті виступає не досить вдало. Не змогла вона показати пристойний результат в Калуші – поразка з рахунком 0:3.

ФК «Калуш» (юнаки): Галаса Валентин (Сидор Юрій, 41), Іваницький Ярослав, Лукасевич Олег, Федоришин Василь, Коновіцький Олег (Маліборський Валерій, 56), Мельник Олександр, Денега Богдан (Тепчук Вадим, 41), Бігун Олександр (Криськів Юрій, 60), Заріцький Володимир (К) (Кобрин Олег, 58), Басник Володимир (Малинка Сергій, 60), Заліський Андрій (Федорин Ростислав, 41)
Голи:
Заріцький Володимир (8, 29), Басник Володимир (39)
Попередження:
Федорин Ростислав (61), Кобрин Олег (71)

Інші результати 17-го туру:

«Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – МФК «Ніка-Тепловик» – 3:0 (юнаки – 2:1)
«Придністров’я» (Тлумач) – «Гал-Вапно-Енергетик» (Галич) – 0:0 (0:1)
«Сокіл» (Угринів) – «Гуцульщина» (Косів) – 0:16 (1:4)
ФК «Снятин» (Снятин) – «Карпати» (Коломия) – 0:0 (0:1)

Ще один матч «Газовик» (Богородчани) – «Карпати» (Яремче) перенесений і відбудеться пізніше.