“Придністров’я” (Тлумач) – ФК “Калуш” – 1:0 (юнаки – 3:2)

Попереду – заключний матч

«Придністров’я» (Тлумач) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:0 (1:0)

19-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

12 жовтня 2014 – 15.00, с.м.т. Тлумач, стадіон «Колос», +20°С, 300 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Попадинець Петро (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Семанюк Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Лаврів Олексій і Колюшко Максим (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Гудима Микола (с.м.т. Обертин, Тлумацький р-н)

«Придністров’я»: Борсук Євгеній, Сем’янчук Ярослав, Калитка Михайло, Шифир Роман, Сікач Микола, Уграк Руслан, Щербина Василь, Синишин Василь (К), Семенчук Роман, Качан Ярослав (Кукурудз Андрій, 74), Трухан Микола

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Микуляк Ярослав (К), Олевич Ярослав, Гладенький Віталій, Новицький Андрій, Драган Назарій, Мельник Орест, Рибатчин Андрій, Коско Юрій, Стовбан Любомир, Денега Богдан

Гол: Калитка Михайло (10)

Попередження: Уграк Руслан (44), Калитка Михайло (83) – Мельник Орест (40)

Минулої неділі ФК «Калуш» зіграв визначальну гру з одним із конкурентів у боротьбі за бронзові нагороди чемпіонату області – тлумацьким «Придністров’ям». Загалом матч пройшов у важкій напруженій боротьбі з невеликою кількістю гольових моментів.
Мінімальну перемогу господарям поля забезпечив красивий удар Михайла Калитки на десятій хвилині. Наприкінці поєдинку гості могли і відігратися, проте сприятливу нагоду не зумів використати Назарій Драган. Тепер калушани, в кращому випадку, можуть завершити сезон на четвертій сходинці, а в гіршому – фінішувати сьомими.
 

«Придністров’я-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 3:2 (0:2)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Халус Петро, Романів Артур, Король Андрій, Івахнюк Віталій, Маліборський Валерій, Федорин Ростислав (К) (Генега Роман, 60), Мельник Олександр, Куцела Юрій, Бігун Олександр (Криськів Юрій, 74), Малинка Сергій, Басник Володимир (Малинка Сергій, 56), Гребінник Євгеній
Голи: Проців Сергій (53, 75, з пенальті), Гардаман Віталій (65) – Гребінник Євген (1, з пенальті, 36)
Попередження: Лесюк Богдан (60, 77) – Куцела Юрій (29), Маліборський Валерій (61), Сидор Юрій (79)
Вилучення: Лесюк Богдан (77), Бигар Андрій (78) – Маліборський Валерій (78)

Перший тайм свого матчу в Тлумачі юнаки ФК «Калуш» впевнено виграли з рахунком 2:0, проте в підсумку… поступились! Загалом, зустріч носила нервовий характер, було призначено два пенальті, не обійшлося і без бійки на полі, через що обидві команди догравали в неповних складах.

Інші результати 19-го туру:

«ГалВапно» (Галич) – «Карпати» (Коломия) – 3:1 (юнаки – 2:2)
«Покуття-Євромодуль» (Снятин) – «Нафтовик» (Долина) – +:- (+:-)
«Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – ФК «Перегінське» (Перегінське) – 4:0 (4:0)
ФК «Турка» (Турка) – «Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – 2:1 (1:6)

PS. На своєму черговому засіданні від 14.10.2014 р. Контрольно-дисциплінарний комітет ІФФФ що до інциденту, який мав місце під час календарного матчу чемпіонату області з футболу сезону 2014 року між командами «Придністров’я» (Тлумач) – ФК «Калуш» (юнацькі склади) ухвалив наступні рішення:
1. Дискваліфікувати гравців юнацького складу «Придністров’я» (Тлумач) Бигара Андрія на 5 (п’ять), а Лесюка Богдана на 10 (десять) календарних матчів обласних змагань з футболу.
2. Дискваліфікувати гравця юнацького складу ФК «Калуш» Маліборського Валерія на 10 (десять) календарних матчів обласних змагань з футболу. Суворо попередити гравця юнацького складу ФК «Калуш» Сидора Юрія.
3. За порушення Регламенту дискваліфікувати стадіон «Колос» в місті Тлумач на 2 (два) календарні матчі чемпіонату, першості, розіграшу Кубка області з футболу, а також – зобов’язати ФК «Калуш» до 24 жовтня 2014 р. сплатити ІФФФ грошовий обов’язковий внесок у розмірі 1500,00 грн.

 

Попереду – заключний матч

«Придністров’я» (Тлумач) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:0 (1:0)

19-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

12 жовтня 2014 – 15.00, с.м.т. Тлумач, стадіон «Колос», +20°С, 300 глядачів

Залишити відповідь