Мінімальна домашня перемога над «Карпатами»

ФК «Калуш» (Калуш) – «Карпати» (Болехів) – 1:0 (1:0)

2-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Ольшанецький Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Лаврів Олексій (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Геник Ігор (м. Коломия) і Дідушицький Ігор (м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Луцький Олег (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Клепко Олексій, Гудак Степан, Олевич Ярослав (К), Ковальчук Тарас, Коско Юрій, Мельник Орест, Павелко Остап (Стовбан Любомир, 54), Драган Андрій (Драган Назарій, 46), Генега Роман, Лаврінок Василь, Головінський Любомир (Паращій Геннадій, 66)

«Карпати»: Малендевич Любомир (К), Бігун Роман, Курец Роман, Лесів Василь, Щупак Андрій, Дяків Роман, Кобза Роман (Іванків Роман, 77), Яців Ігор, Вігак Роман, Москвін Євген (Джус Мар’ян, 66), Халацький Сергій (Димид Дмитро, 89)

Гол: Драган Андрій (32)

Попередження: Павелко Остап (42), Стовбан Любомир (62), Гудак Степан (88) – Джус Мар’ян (76), Іванків Роман (80)

На правах господарів калушани одразу ж заволоділи м’ячем, натомість гравці «Карпат» весь початок першого тайму провели у активному відборі. Вже на 3-й хвилині з бровки увірвався в штрафну Роман Генега, проте його гострий простріл прийшовся в руки капітану гостей Любомиру Малендевичу.
В цілому господарі постійно зберігали небезпеку в атаці, особливо активно діяла на лівому фланзі зв’язка Генега-Коско. Так останній, змістившись у одному з моментів в центр, пробив трохи вище від поперечини. Ще раз ефектно завершував ударом через себе Василь Лаврінок, і лише після 20-ї хвилини перший кутовий біля воріт Клепка заставив вступити в гру нашого голкіпера.
Чергове загострення в карному майданчику
болехівської команди виникло на 26-й хвилині, коли Генега розвернувся з м’ячем і вдарив над воротарем і поперечкою. Через п’ять хвилин Драган, звільнившись від опіки захисників, пробив сильно, але не точно. Та вже за мить півзахисник ФК «Калуш» результативно виправився – отримавши м’яч в районі 11-метрової позначки Андрій переграв досвідченого Романа Бігуна і розстріляв Малендевича. 1:0!
В кінці тайму дещо активізувались
«Карпати»: два дальні удари від Сергія Халацького і Андрія Щупака по черзі на кутовий перевів Олексій Клепко.

В другому таймі характер гри різко змінився – господарі раптом заграли вкрай обережно, прагнучи насамперед зберегти мінімальну перевагу в рахунку. Болехівські «Карпати» вже довше були з м’ячем і, на відміну від першої половини матчу, все ближче підбирались до наших воріт.
Проте по-справжньому гольових моментів у гостей практично не виникало. Найбільшу загрозу наприкінці матчу приніс удар Куреца, який Олексій Клепко впевнено парирував. Господарі ж в атаці діяли помітно гостріше. Так, були стовідсоткові моменти у Паращія і Стовбана, проте з останнім ударом у гравців ФК «Калуш» цього дня відчувались явні проблеми.

Калуські юнаки в своєму матчі виглядали значно переконливіше. Першим розпечатав ворота «Карпат» на 25-й хвилині атакувальний півзахисник калушан Андрій Кулинин, на початку другого тайму результативний рейд до воріт гостей здійснив Роман Минай, а результативну крапку в матчі поставив Михайло Тимків, завершивши багатоходову комбінацію партнерів по команді.

ФК «Калуш-юнаки» – «Карпати-юнаки» – 3:0 (2:0)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Телько Андрій (К), Коколин Андрій, П’ясецький Іван, Катола Микола, Кальмук Віталій, Кулинин Андрій (Магас Євген, 76), Ліщинський Юрій, Пробоїв Володимир, Минай Роман (Сорока Святослав, 80), Тимків Михайло (Мельниченко Сергій, 67), Максимович Валерій
Голи: Кулинин Андрій (25), Минай Роман (43), Тимків Михайло (66)
Попередження: Кальмук Віталій (40), Кулинин Андрій (50), Коколин Андрій (54)

Результати інших поєдинків 2-го туру:

Група «А»
«Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ)«Оскар» (Підгір’я) – 1:4 (юнаки – 1:1)
«Турка-Сандаліно» (Турка) – «Карпати» (Коломия) – 0:0 (2:2)