«Тепловик» (Івано-Франківськ) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:0 (0:0)

11-й тур чемпіонату області з футболу. Перша ліга (група «Б»)

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дебенко Ігор (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Дем’янчук Тарас і Морозюк Богдан (обидва – Богородчанський р-н)

4-й арбітр: Римарук Любомир (с.м.т. Рожнятів)

«Тепловик»: Кучера Василь, Красій Василь, Витак Володимир, Гук Олександр, Самочко Андрій, Гуменюк Назар (Ступницький Василь, 90), Вацеба Ярослав (К), Грона Юрій (Кукурудз Андрій, 90), Ципердюк Іван, Оринчак Богдан (Рудницький Денис, 90+4), Якібчук Павло (Павлів Юрій, 90+2)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Гудак Степан, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Коско Юрій, Драган Назарій, Ковальчук Тарас, Мельник Орест, Стовбан Любомир (Борщ Володимир, 59), Генега Роман (Паращій Геннадій, 59), Драган Андрій, Лаврінок Василь (Костів Ігор, 70)

Гол: Гук Олександр (48)

Нереалізований пенальті: Паращій Геннадій (81)

Попередження: Вацеба Ярослав (38), Якібчук Павло (65), Грона Юрій (81) – Генега Роман (35), Микуляк Ярослав (39), Драган Назарій (62)

В одинадцятому турі чемпіонату області «Тепловик» і ФК «Калуш» помінялись ролями, тому останні в якості “гостей” вийшли на поле домашнього для себе стадіону «Хімік». І на початку саме калушани були ближчими до успіху, коли навіс з правого флангу влучив у поперечину. Гості з обласного центру доволі спокійно витримали такий атакувальний порив калушан і поступово вирівняли гру.

Варто зауважити, що нічия не влаштовувала підопічних Василя Яцурака, і вони почали методично і наполегливо підбирати ключі до воріт Богдана Кузіва. Номінальні господарі помітно домінували в центрі, тоді як у нас відчутною виявилась втрата Тараса Ковальчука, що вимушено пропускав гру через перебір жовтих карток. В рівній боротьбі напружений перший тайм завершився безгольовою нічиєю.

Гру після перерви «Тепловик» розпочав потужним дальнім ударом від Богдана Оринчака і двома поспіль кутовими. З першим калушани якось впорались, а після другого не вгледіли в штрафній за 40-річним Олександром Гуком, який у футзальному стилі вразив ворота – 0:1. Після такого приголомшливого успіху гості вже повністю домінували на полі стадіону «Хімік», натомість ФК «Калуш» в атаці показував примітивну гру, і шансів для того, щоб відігратись, наші гравці створили дуже мало.

Міг забити хіба що Геннадій Паращій, та звільнившись від опіки захисників, він не зумів влучно прокинути м’яч повз Василя Кучеру що доволі далеко вийшов на перехоплення з власних воріт. Кульмінацією поєдинку стала 81 хвилина, коли чи не єдина помилка захисту гостей завершилась порушенням проти Назарія Драгана в карному майданчику. До позначки підійшов Геннадій Паращій, але на його невпевнений удар добре зреагував Кучера, перевівши м’яч у стійку воріт.

Отже, після реваншу в Калуші «Тепловик» наблизився до опонента на відстань одного очка і, зважаючи на більш сприятливий розклад останніх матчів, вже саме івано-франківці виглядають фаворитом у боротьбі за другу сходинку в групі «Б».

«Тепловик-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 2:1 (0:1)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Телько Андрій (К), П’ясецький Іван, Катола Микола, Мельничук Дмитро, Тимків Андрій (Мельниченко Сергій, 79), Кальмук Віталій, Кулинин Андрій, Минай Роман (Магас Євген, 56), Максимович Валерій, Беник Денис, Пробоїв Святослав
Голи: Гнида Назар (45), Пархуць Ярослав (78) – Кулинин Андрій (35)
Попередження: Беник Денис (15), Тимків Андрій (53), Телько Андрій (54), Кулинин Андрій (77)
Вилучення: Беник Денис (68)

В матчі юнацьких складів команд вже ФК «Калуш» вкрай потрібна була перемога, і по завершенні першого тайму наші гравці були близькими до успіху. Та втрата концентрації після одразу ж після перерви і надмірна нервозність у підсумку обернулись для них поразкою – 1:2.