ФК «Калуш» (Калуш) – ФК «Турка» (Турка) – 1:0 (1:0)

5-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Фреїк Ілля (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Остапчук Роман (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Вовчок Ярослав (м. Івано-Франківськ) і Шуляр Едуард (м. Тлумач)

ФК «Калуш»: Михалевич Олександр, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав (Гудак Степан, 46), Коско Юрій, Покачайло Ромуальд, Николишин Тарас, Мельник Орест (Павелко Остап, 83), Пштир Роман (Кулинин Андрій, 86), Стовбан Любомир (Лаврінок Василь, 46), Павлів Остап (Ковальчук Тарас, 46), Драган Андрій (Генега Роман, 90+1)

ФК «Турка»: Мегдиник Володимир, Гнатюк Ярослав, Маковійчук Валентин, Маковійчук Назарій, Данищук Володимир (Мегдиник Тарас, 39), Карач Василь (Яцик Дмитро, 61), Телепчук Петро, Мироняк Роман (Іваничук Петро, 57), Максим’юк Дмитро, Боледзюк Василь (Костинюк Іван, 67), Крамар Ігор

Голи: Пштир Роман (30)

Попередження: Маковійчук Назарій (67)

Після мінімальної перемоги над ФК «Турка» калушани очолили турнірну таблицю обласного чемпіонату. Щоправда коломийські «Карпати» і «Колос Городенківщини» зіграли на матч менше і ще очок не втрачали. Якісь висновки з цієї турнірної ситуації можливо дасть наступний тур, в якому калушани поїдуть в Городенку.

Початок вийшов нерівним, і лише на 15-й хвилині дві нагоди виникли у найгострішого гравця в складі ФК «Калуш» Романа Пшира, проте удари були неточними. Свій бомбардирський хист правий напівсередній продемонстрував за чверть години – м’яч після метушні в штрафній дістався “шістці” калушан і він без роздумів відправив його в ближню дев’ятку.

Після цього гра трохи пожвавилась, але крім дальнього пострілу Покачайла і дій на випередження від Стовбана господарям похвалитись було нічим. На перерву команди пішли за мінімального рахунку – 1:0.

На 53-й хвилині свій коронний рейд з глибини здійснив номінальний нападник ФК «Калуш» Андрій Драган, який по центру протаранив оборону гостей, але з забійної позиції не влучив у кут воріт.

Голкіпер Турки Володимир Мегдиник рідко вступав гру, але одного разу він по-справжньому врятував свою команду, ліквідувавши прохід Лаврінка. Правда Василь в цьому моменті міг спробувати обвести голкіпера, але вирішив пробити і програв.

До честі гостей ФК «Турка» до останніх хвилин тримала захист калушан в напрузі, проте калуська оборона в цей день зіграла безпомилково. Ближче до завершення калушани могли забити ще, але Драган головою вдарив в руки Мегдинику, а Ковальчук з меж воротарського майданчика спрямував м’яча вище.