«Славія» (Отинія) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:0 (1:0)

4-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Нізола Андрій (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Острижнюк Мирон і Вовчок Ярослав (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Коліжак Василь (Тисменицький р-н)

«Славія»: Синчишен Андрій, Тимків Юрій, Волошенюк Іван, Іванишин Юрій (К), Максим’юк Іван, Стецьків Анатолій (Іванців Роман, 70), Сенич Михайло (Петрук Назар, 80), Бриндзей Віталій, Лящовський Віктор, Юркевич Петро (Кучер Дмитро, 34, Качан Ярослав, 57), Галян Ярослав

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Гудак Степан, Яцущак Святослав, Боднар Олег, Савчин Василь, Мельник Орест, Коско Юрій (Павлів Юрій, 25), Король Андрій (Стефанюк Ростислав, 50), Котнюх Володимир (Антоник Роман, 63)

Гол: Лящовський Віталій (13)

Попередження: Іванишин Юрій (60) – Микуляк Ярослав (43)

Гра розпочалась фактично без розвідки. Першим небезпечним моментом від господарів став потужний удар з-за меж штрафного майданчика у виконанні Анатолія Стецьківа. ФК «Калуш» діяв у ці хвилини в оборонному ключі, розраховуючи в основному на стандарти і удари з далекої відстані.
Загроза для калуських воріт постійно виникала на лівому фланзі атаки «Славії», де виділявся вибуховий Віктор Лящовський. За його швидкими проходами ніяк не встигав молодий півзахисник калушан Юрій Коско і один з таких рейдів на 13-й хвилині завершився точним ударом в дальній кут воріт – 1:0.
Щоб хоч якось виправити становище, гості вирішили застосувати пресинг, і це почало давати свої плоди. Захисники «Славії» занервували і після їх помилок дві добрі нагоди мав Володимир Котнюх – він без перешкод бив по воротах, влучивши в другій спробі в перекладину.
Господарі в свою чергу відповідали різкими контратаками. Кілька небезпечних рейдів знову здійснив Лящовський, а після штрафного у виконанні Михайла Сенича м’яч оминув стінку і від поперечки зрикошетив у поле.
Після відпочинку обидві команди повели гру на зустрічних курсах. На 20-й хвилині другого тайму з близької відстані наніс удар Олег Боднар, але голкіпер отинійців встиг зреагувати, ногою відвівши загрозу. Після цього моменту господарі дещо запанікували, та молодим гравцям ФК «Калуш» не вистачило досвіду, щоб скористатись з ігрової ініціативи.
Справедливо буде сказати, що отинійці виглядали значно гострішими в атаці. Вони не раз були близькими до успіху, і як би не майстерність Богдана Кузіва, то рахунок мав бути більшим. Найкращий шанс для того, щоб відігратись на останніх хвилинах втратив калушанин Савчин – він вискочив віч-на-віч з Андрієм Синчишеним, та після його удару м’яч звалився з ноги і пройшов мимо рамки воріт.
В підсумку, ФК «Калуш» хоч і поступився з мінімальним рахунком, проте аж ніяк не виглядав хлопчиком для биття. З поверненням в стрій Ярослава Микуляка і залученням Степана Гудака з юнацького складу калушани виглядали в обороні краще, ніж в попередньому домашньому матчі. Проте відчувається відсутність в команді забивного форварда, до того ж через травми на невизначений термін знову вибули гравці основи – Олег Питльований і Тарас Ковальчук.

Матч юнацьких складів «Славії» і ФК «Калуш» теж протікав в упертій і рівній боротьбі. Проте в кінці зустрічі гості виглядали дещо свіжішими, що й забезпечило їм успіх – переможний гол на рахунку Ростислава Федорина, який вдало зіграв на добиванні.

ФК «Калуш»-юнаки: Сидор Юрій, Лукасевич Олег, Федоришин Василь, Романів Артур, Яковина Олег (Бігун Олексанр, 80+1), Заліський Андрій, Заріцький Володимир (К), Куцела Олег, Тепчук Вадим, Коновіцький Олег, Басник Володимир (Федорин Ростислав, 72)

Голи: Федорин Ростислав (80)

Попередження: Федоришин Василь (28), Тепчук Вадим (41)

Результати інших матчів 4-го туру, які відбулись 1 і 2 травня:

МФК «Тепловик» (Івано-Франківськ) – «Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – 1:0 (юнаки – 2:2)
«Гал-Вапно-Енергетик» (Галич) – «Придністров’я» (Тлумач) – 3:3 (3:1)
«Карпати» (Яремче) – «Газовик» (Богородчани) – 3:3 (1:2)
«Гуцульщина» (Косів) – «Сокіл» (Угринів) – 2:0 (3:0)
«Карпати» (Коломия) – ФК «Снятин» (Снятин) – 2:1 (2:0)