«Дністер» (Галич) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:0 (0:0)

1-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Музика Олег (с. Потік, Рогатинський р-н)

Асистенти: Дідушицький Ігор (м. Івано-Франківськ) і Геник Ігор (м. Коломия)

Четвертий арбітр: Петровський Віталій (м. Городенка)

«Дністер»: Бахтіяров Юрій, Белей Василь (Петрів Назарій, 90+4), Бабюк Олег, Вовчук Ярослав, Данів Назарій, Вовчук Юрій (К), Курташ Роман, Галян Ярослав, Стирчак Тарас (Космірак Андрій, 80), Томин Тарас (Прокоп Володимир, 78), Кицька Ярослав (Гаврон Тарас, 89)

ФК «Калуш»: Плетеницький Микола, Гладенький Віталій, Новицький Андрій (Олевич Ярослав, 75), Драган Назарій, Гудак Степан, Мельник Орест, Драган Андрій (К), Головінський Любомир (Боднар Олег, 82), Коско Юрій (Борщ Володимир, 76), Стовбан Любомир, Гром’як Тарас

Гол: Данів Назарій (86, з пенальті)

Попередження: Бабюк Олег (17), Прокоп Володимир (89) – Гладенький Віталій (8), Гудак Степан (11), Головінський Любомир (39), Мельник Орест (85)

На матч відкриття сезону-2015 в Галичі обидві команди не змогли виставити оптимальні склади: гості грали без Ореста Януша, який наразі травмований, Олег Веприк покараний двохматчевою дискваліфікацією після минулорічної гри за суперкубок області, а в «Дністрі», також через дисциплінарні санкції, був відсутнім на полі граючий тренер Ігор Худоб’як.

В цілому рівна і вперта боротьба, яка тривала весь ігровий час, принесла успіх господарям. За п’ять хвилин до фінального свистка Орест Мельник необережно повівся з нападником галичан у власному штрафному майданчику і Назарій Данів з 11-метрової позначки забив переможний м’яч. У ФК «Калуш» була тільки одна слушна нагода, коли Гром’як вивів на ударну позицію Андрія Драгана, проте капітан калушан не зумів переграти досвідченого Бахтіярова.

«Дністер-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 0:1 (0:1)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Рисей Олег, Романів Артур (К), Король Андрій, Іваницький Ярослав, Куцела Юрій, Кобрин Олег, Генега Роман, Малинка Сергій, Ліщинський Юрій (Коколин Михайло, 80+1), Тимків Михайло (Минай Роман, 60), Катола Микола (Романів Володимир, 76)
Гол: Тимків Михайло (16, з пенальті)
Попередження: Романів Артур (32), Малинка Сергій (61), Минай Роман (73)

Свій стартовий матч під керівництвом нового тренера – Лесіва Петра – юнаки ФК «Калуш» виграли з рахунком 1:0, реалізувавши пенальті на 16-й хвилині першого тайму.

Інші результати 1-го туру:

«Покуття-Євромодуль» (Снятин) – «Гуцульщина» (Косів) – 1:0 (юнаки – 2:1)
«Карпати» (Болехів) – «Нафтовик» (Долина) – 1:0 (0:2)
«Оскар» (Підгір’я) – «Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – 1:0 (1:1)
«Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – «Придністров’я» (Тлумач) – 2:0 (4:1)
«Карпати» (Коломия) – «Галичина» (Івано-Франківськ) – 2:1 (10:1)

Чемпіони області «Карпати» з Брошнів-Осади в першому турі були вільними від ігор, а матч ФК «Турка» (Турка) – «Пробій» (Городенка) буде зіграний сьогодні.