ФК “Калуш” – “Нафтовик” (Долина) – 1:0 (0:0)

ФК «Калуш» (Калуш) – «Нафтовик» (Долина) – 1:0 (0:0)

Асистенти: Миндюк Тарас і Демидов Святослав (обидва – м. Калуш)
ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Фітковський Тарас, Микуляк Ярослав, Гудак Степан (Яловий Роман, 41), Питльований Олег (Гутник Богдан, 41), Боднар Олег (Король Андрій, 69), Брізе Олексій, Коско Юрій, Драган Андрій, Стовбан Любомир (Борщ Володимир, 67)
«Нафтовик»: Локатир Іван (К), Демків Ярослав, Корец Роман, Яценко Віталій, Громоляк Андрій, Шатковський Олег, Романишин Олександр, Іванишин Юрій, Сосунков Олег, Романишин Ростислав, Щеглюк Іван
Гол: Драган Андрій (48)
Попередження: Драган Андрій (40) – Романишин Ростислав (21)

Варто відзначити, що обидві команди зіграли не найсильнішими складами: у гостей з різних причин були відсутніми ряд провідних виконавців, а в складі ФК «Калуш» з гравців основи не виступали Мельник і Савчин. Десь до 15-ої хвилини суперники вели обережну розвідку, в якій вони вільно володіли м’ячем на власній половині поля і щільно діяли в обороні.
У калушан запам’ятався небезпечний кутовий з “пожежею” в штрафному майданчику, а після підступного удару зі стандарту у виконанні “десятки” гостей Івана Щеглюка м’яч зачепив стінку і по дузі влучив у поперечину, від якої зрикошетив у поле.
У ФК «Калуш» відчувалась відсутність розігруючого Ореста Мельника, який за звичай виконує диспетчерські функції. Найбільш реальний шанс, який мали господарі, виник на 19-й хвилині, коли на побачення з Локатирем вискочив Андрій Драган, проте досвідчений голкіпер «Нафтовика» ліквідував загрозу, заволодівши м’ячем в ногах у форварда.
Після перерви з виходом Богдана Гутника господарі заграли в атаці значно гостріше. Одразу на стартових хвилинах другого тайму форвард калушан здійснив прохід правим флангом і прострілив вздовж воріт, проте Любомиру Стовбану не вдалось скористатись цим шансом. Та вже в наступній атаці трьохходівку Боднар-Гутник-Драган вміло використав останній і спрямував м’яча в сітку.
Поступаючись в рахунку «Нафтовик» активізувався і створив декілька потенційно небезпечних моментів біля воріт Богдана Кузіва, проте всі вони так і не увінчались завершальними ударами. Більше шансів для того щоб забити другий м’яч мали калушани, які гостро діяли на контратаках, проте з індивідуальним рейдом активного Гутника і сильним ударом Коска впорався Іван Локатир.

Таким чином в перерві між колами ФК «Калуш» провів чотири контрольних поєдинки, в трьох з яких здобув три перемоги, поступившись лише одного разу – другій команді чемпіонату «Кроно-Карпатам» з Брошнів-Осади.

Вчора у Вістовій на стадіоні тренувальної бази ФСК «Нафтохімік» футбольний клуб «Калуш» з мінімальним рахунком 1:0 переграв долинський «Нафтовик». Цей спаринг став останнім контрольним поєдинком для калушан перед початком другого кола чемпіонату області.