ФК “Калуш” – “Карпати” (Яремче) – 0:5 (0:3)

Розгромна поразка від «Карпат» з Яремче

В черговому контрольному матчі ФК «Калуш» за всіма статтями поступився яремчанським «Карпатам». Колектив з Яремче, який повернувся до виступів після майже півторарічної перерви, зібрав у своєму складі чимало досвідчених футболістів і ставить в цьому сезоні найвищі завдання. Варто зауважити, що гра відбулвалась на досить пристойному газоні тренувальної бази ФСК «Нафтохімік» в с. Вістовій, що зробило різницю в класі між двома командами ще більш вагомою.

21.03.2012 р. – 16.00. Стадіон тренувальної бази ЖФК «Нафтохімік-ПНУ» с. Вістова, +10°С, 50 глядачів

ФК «Калуш» (Калуш) – «Карпати» (Яремче) – 0:5 (0:3)

Арбітр: Ромаюк Анастасія (м. Івано-Франківськ)
Асистенти: Салаш Іван і Височан Тарас (обидва – Калуш)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан (Сорока Юрій, 60), Олевич Ярослав, Мандрик Володимир, Третяк Роман, Микуляк Ярослав, Савчин Василь (Луцан Тарас, 46), Ляхович Михайло (Боднар Олег, 46), Мельник Орест, Драган Назар (Салаш Андрій, 46), Стовбан Любомир, Король Андрій (К) (Петрук Назар, 63)

«Карпати»: Плетеницький Микола, Вовчак Роман, Ципердюк Роман, Канюк Андрій, Маковійчук Василь, Свірідов Микола, Конкольняк Ярослав, Луцик Антон, Веприк Олег (К), Чопик Михайло, Веретко Андрій
На заміну виходили: Гавадзюк Ігор, Гаврилишин Віталій, Олійник Андрій, Срібний Сергій, Овчар Тарас, Голіней Юрій, Борисевич Роман, Ольшанецький Олег

Голи: Веприк Олег (9, 59), Чопик Михайло (29), Луцик Антон (37), Олійник Андрій (83)

Попередження: Савчин Василь (16), Король Андрій (52), Луцан Тарас (75), Петрук Назар (80)

Гра розпочалась обнадійливо для ФК «Калуш» – після комбінації, яка зав’язалась на лівому фланзі, віч-на-віч з Миколою Плетеницьким опинився Андрій Король. Проте, навіть знаходячись в зручній позиції метрах в 7-ми напроти воріт, наш нападник не зумів переграти голкіпера. Як реалізовувати такі моменти калушанам незабаром продемонстрували досвідчені гравці яремчанських «Карпат», коли спочатку Олег Веприк, а згодом Михайло Чопик не залишили жодних шансів Богдану Кузіву. Остаточно закріпив беззаперечну перевагу гостей дальнім ударом півзахисник «Карпат» Антон Луців.
Поступаючись з рахунком 0:3 калушани продовжували грати у “весняний” футбол. У них нічого не виходило ні в центрі, ні в атаці, а захист працював з подвійним навантаженням. Яремчанці ж повністю контролювали хід гри і ще двічі відзначились після помилок нашої оборони. Свій наступний контрольний поєдинок ФК «Калуш» планує зіграти в суботу з командою «Карпати» (Болехів).

 

На фото: головний тренер яремчанських «Карпат» Сергій Турянський.

 

Також сьогодні на зустрічі представників команд в ІФФФ був визначений календар матчів першої ліги. В стартовій грі чемпіонату-2012 ФК «Калуш» 1 квітня зустрінеться з командою «Галичина-Вапно» (Галич).