ФК «Калуш» (Калуш) – «Газовик» (Богородчани) – 0:4 (0:2)

30 тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дебенко Ігор (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Остапчук Роман і Дідушицький Ігор (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Петровський Віталій (м. Городенка)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Ляхович Михайло, Ковальчук Тарас, Драган Андрій, Боднар Олег, Мельник Орест, Микуляк Ярослав, Савчин Василь, Драган Назарій, Король Андрій (К) (Іванів Василь, 71)

«Газовик»: Макогон Михайло, Клебан Ігор (Тащук Олег, 67), Барчук Віктор, Соколенко Андрій, Руснак Роман, Вірстюк Роман, Мотуз Роман (К), Іванишин Юрій (Герин Назарій, 56), Стоцький Роман (Мельничук Тарас, 46), Микуляк Олександр (Близнюков Олександр, 73), Барчук Роман

Голи: Барчук Роман (27, 86), Микуляк Ярослав (37), Мельничук Тарас (60)

Попередження: Драган Андрій (17, 81), Олевич Ярослав (42), Мельник Орест (64), Ляхович Михайло (84) – Соколенко Андрій (14), Микуляк Ярослав (26), Клебан Ігор (44), Мельничук Тарас (54, 60)

Вилучення: Драган Андрій (81) – Мельничук Тарас (60)

Гра, яка розпочалась в здавалося б спокійному темпі, оживилась на п’ятій хвилині, коли Роман Барчук перевірив на міцність стійку калуських воріт. Калушани відповіли ударом в падінні головою Андрія Короля після навісу з правого флангу. М’яч практично не затримувався в центрі поля і небезпечні моменти виникали біля воріт обох суперників. Декілька раз авантюрно залишав межі штрафного майданчика Михайло Макогон, проте господарі цим не скористалися.
Все ж таки «Газовик» виглядав в атаці солідніше, та ударам Вірстюка, Мотуза і Ярослава Микуляка лише трохи бракувало влучності. Калушани тримались до 27-ї хвилини, але навіс Ігоря Клебана зі штрафного завершився точною скидкою Романа Барчука в кут воріт. Ситуація повторилась через десять хвилин, коли другий м’яч забив кращий бомбардир чемпіонату і граючий тренер богородчанців Ярослав Микуляк. 0:2. Калушани не опускали рук, але індивідуальних зусиль Андрія Короля, Ореста Мельника і Андрія Драгана було недостатньо.
Після відпочинку глядачі очікували на продовження боротьби, та її не вийшло. Серія атак гостей завершилась на 60-й хвилині гарматним ударом Тараса Мельничука – 0:3. І навіть коли калушани опинились в більшості, гру впевнено контролювали досвідчені футболісти «Газовика». Вони уміло “вбивали” час і постійно турбували оборону господарів гострими контратаками. Під час однієї з них екс-нападник бурштинського «Енергетика» Роман Барчук оформив “дубль” і встановив остаточний рахунок в матчі. 0:4.
Отже, чемпіонат 2012 року завершено. Він був непростим для тренерів, футболістів і уболівальників команди. Більшість гравців ФК «Калуш» тільки розпочинають свій шлях у великому футболі, і досвід, набутий у цих матчах, обов’язково їм знадобиться. І хоча завершився цей сезон на мінорній ноті, але головним підсумком є те, що калуський футбол повернувся і у нього є майбутнє.