«Придністров’я» (Тлумач) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:4 (0:1)

4-й тур чемпіонату області з футболу. Перша ліга

Інспектор і делегат ІФФФ: Ольшанецький Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Вовчок Ярослав (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Геник Ігор (м. Коломия) і Коропецький Володимир (м. Івано-Франківськ)

4-й арбітр: Будункевич Мар’ян (м. Івано-Франківськ)

«Придністров’я»: Сидорко Олег, Шпилик Богдан (Ткачик Святослав, 77), Питльований Віталій, Захарія Андрій (Атаманюк Володимир, 64), Байдачок Василь, Федоришин Владислав, Гогіль Андрій (Халабарчук Володимир, 54), Мінда Святослав, Рій Володимир, Кабат Андрій (К) (Лозицький Максим, 85), Дякун Юрій

ФК «Калуш»: Михалевич Олександр, Олевич Ярослав (К), Гладенький Віталій (Гудак Степан, 46), Коско Юрій (Микуляк Ярослав, 73), Покачайло Ромуальд, Николишин Тарас, Ковальчук Тарас (Мельник Орест, 56), Пштир Роман (Кулинин Андрій, 56), Генега Роман (Лаврінок Василь, 46), Павлів Остап, Стовбан Любомир (Драган Андрій, 46)

Голи: Стовбан Любомир (35), Драган Андрій (53, 67, 89)

Попередження: Мінда Святослав (76) – Олевич Ярослав (44), Кулинин Андрій (88), Лаврінок Василь (90)

На матч з «Придністров’ям» Петро Лесів вперше поставив у стартовий склад Тараса Ковальчука і Віталія Гладенького, а Остап Павлів замінив на позиції диспетчера Ореста Мельника. На вістря калуської атаки був висунутий Любомир Стовбан, який вже на восьмій хвилині виграв забіг у захисника господарів, проте голкіпер тлумацької команди Олег Сидорко вчасно скоротив дистанцію і виграв “ближній” бій у нападника калушан.

Після цього моменту на полі запанувала позиційна рівновага, яка тривала аж до 35-ї хвилини. Калушанам вдалась комбінація, аналогічна домашньому матчу проти ФК «Битків» – Павлів кинув у прорив флангом Пштира, той хитнув захисника і прострілив в район 11-метрової позначки де Стовбан в дотик пробив повз голкіпера «Придністров’я». Рахунок відкрито – 1:0!

Після відпочинку Петро Лесів випустив на поле свій найближчий резерв, ввівши в гру свіжих гравців атаки, і знову вгадав з замінами. Правда другим вирішальним фактором стали неприпустимі помилки молодих оборонців «Придністров’я» – Шпилика і Лозицького.
Спочатку перший віддав несподівану передачу з центра поля на Андрія Драгана, який “відпочивав” в офсайді, останній обвів Сидорка і закотив у порожні ворота. Ще через деякий час Василь Лаврінок запресингував на фланзі іншого опонента, відібрав м’яча і виклав його на Драгана, який поклав на газон захисників та голкіпера і спокійно оформив “дубль”. Третій свій м’яч Андрій теж забив з близької відстані, вдало зігравши на добиванні.
Що до господарів – то перший прицільний удар вони зуміли завдати лише в середині другого тайму. Своєю наполегливістю в атаці запам’ятався хіба що сьомий номер “придністровців” Володимир Рій, який час від часу турбував Олександра Михалевича, а вже в доданий арбітром час м’яч після його удару струсонув каркас калуських воріт.
Напевно несолодко прийдеться в Тлумачі головному тренеру «Придністров’я» Сергію Пташнику, який спробує побудувати тут нову молоду команду. Протягом усього другого тайму цьому досвідченому фахівцю доводилось терпляче вислуховувати часом непристойні репліки з уст гарячих місцевих уболівальників.

Після третьої поспіль перемоги ФК «Калуш» піднявся на другу сходинку турнірної таблиці. Тепер попереду –  лише «Колос Городенківщини», який на останніх хвилинах вирвав перемогу у наступного суперника калушани –  ФК «Турка». Щоправда не втратили ще очок і коломийські «Карпати», які цього дня були вільними від гри.