Перемога «Оскара» і дубль Цимбалістого в Калуші

ФК «Калуш» (Калуш) – «Оскар» (Підгір’я) – 0:3 (0:1)

2-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Семанюк Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Морозюк Богдан і Синишин Юрій (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Андрунишин Ростислав (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Плетеницький Микола, Микуляк Ярослав, Новицький Андрій, Драган Назарій, Гудак Степан (Козовик Ігор, 46, Олевич Ярослав, 83), Мельник Орест, Драган Андрій (К) (Боднар Олег, 80), Головінський Любомир, Януш Орест, Стовбан Любомир, Гром’як Тарас (Коско Юрій, 31)

«Оскар»: Макогон Михайло, Долотко Ігор, Мельничук Тарас (Руснак Роман, 24), Канюк Юрій, Іванишин Юрій, Герин Назарій (Онуфрак Тарас, 66), Стоцький Роман (Ципердюк Іван, 71), Данищук Віктор, Вірстюк Роман, Цимбалістий Ігор, Мотуз Роман (К) (Дмитрів Павло, 76)

Голи: Данищук Віктор (35), Цимбалістий Ігор (65, 90+1)

Попередження: Козовик Ігор (56) – Стоцький Роман (42)

Команди обережно розпочали матч, випробовуючи сили один-одного в центрі поля, і перші пів години на полі стадіону «Хімік» тривала рівна боротьба. Обидва суперники зосереджено діяли в обороні, намагаючись час-від-часу забезпечувати своїх атакувальних гравців довгими передачами.
За цих обставин поступово почала вимальовуватись незначна перевага гостей, які упевненіше контролювали м’яч і частіше вигравали єдиноборства. Так, в одному з епізодів швидкий Герин увірвася правим краєм в штрафний майданчик калушан, й лише самовідданий підкат Назарія Драгана врятував ситуацію.
Наприкінці першої 30-хвилинки гравці «Оскара» створили перший гольовий момент: Ігор Цимбалістий, який цього чемпіонату цілком міг з’явитись і в складі ФК «Калуш», вчасно відгукнувся на флангову передачу і пробив головою – м’яч зрикошетив від газону і перескочив через поперечину.
На 35-й хвилині неузгодженість виникла в центрі захисту господарів поля, чим миттєво скористався Віктор Данищук і чітко пробив в нижній правий від Плетеницького кут воріт. 0:1. Калушани хоч і намагались, проте так і не змогли створити чогось путнього в атаці. Натомість, гості заграли розкуто, і ще один їх гострий випад завершився ефектним голом Ігоря Цимбалістого.
Другий свій м’яч нападник «Оскара» провів вже в доданий арбітром матчу час, реалізувавши вихід віч-на-віч з голкіпером. В підсумку – 0:3, «Оскар» здобуває другу перемогу на старті, а ФК «Калуш» своєю грою залишив присмак невдоволення у гравців, трнера і чималої аудиторії калуських уболівальників.

ФК «Калуш-юнаки» – «Оскар-юнаки» – 0:1 (0:1)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Рисей Олег, Романів Артур (К), Король Андрій (Минай Роман, 41), Іваницький Ярослав, Куцела Юрій, Кобрин Олег, Генега Роман, Малинка Сергій, Ліщинський Юрій, Тимків Михайло (Коколин Михайло, 68), Катола Микола (Романів Володимир, 41)
Гол: Романюк Роман (18)
Попередження: Куцела Юрій (16), Романів Артур (58), Кобрин Олег (70), Романів Володимир (80+1)
Вилучення: Дидич Тарас («Оскар-юнаки», 28)

Свій домашній матч підопічні Петра Лесіва мінімально програли юнакам з Підгір’я. Причому, відіграти пропущений на 18-й хвилині м’яч, калушанам не допомогло навіть вилучення гравця «Оскара» наприкінці першого тайму.