ФК “Турка” – ФК “Калуш” – 0:3 (юнаки – 0:1)

ФК «Калуш» – без медалей обласного чемпіонату

ФК «Турка» (Турка) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:3 (0:1)

30-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

1 листопада 2015 – 15.00, с.Турка, стадіон «Колос», +8°С, 300 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Вовкович Богдан (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Музика Олег (с. Потік, Рогатинський р-н)

Асистенти: Коропецький Володимир і Заліський Іван (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Гудима Микола-Ярема (с.м.т. Обертин)

ФК «Турка»: Мегдиник Володимир, Маковійчук Василь, Гнатюк Ярослав, Гарасим’як Руслан (Гнатюк Олександр, 71), Дмитрук Василь, Мироняк Роман, Максим’юк Дмитро (К), Блащук Василь, Кулик Михайло, Андрусяк Дмитро, Буджак Тарас (Томчук Назар, 60)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан (Вандзіляк Андрій, 46), Олевич Ярослав (К), Драган Назарій, Новицький Андрій, Гудак Степан (Гладенький Віталій, 46), Ковальчук Тарас (Микуляк Ярослав, 46), Мельник Орест, Лаврінок Василь (Борте Густав, 72), Коско Юрій, Януш Орест, Драган Андрій (Боднар Олег, 80)

Голи: Драган Андрій (16, 78), Мельник Орест (90+4, з пенальті)

Попередження: Драган Назарій (24)

У завершальному матчі чемпіонату Івано-Франківської області-2015 ФК «Калуш» в Турці переконливо переміг (вже вдруге в цьому сезоні) ФК «Турка» з рахунком 3:0. І взагалі, підсумки виїзних матчів підопічних Романа Драгана виявились вражаючими: дев’ять перемог, чотири нічиї і тільки одна поразка в стартовому турі від «Дністра» в Галичі, різниця забитих і пропущених м’ячів – 22:5!
Для здобуття комплектів обласних нагород команді не вистачило впевненої гри на власному полі. В домашніх матчах на «Хіміку» калушани втрачали очки навіть у матчах з відвертими аутсайдерами, а серія прикрих поразок, в томі числі й остання – від «Карпат» з Брошнів-Осади, залишила наших футболістів за межею трійки призерів.

 
 

ФК «Турка-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 0:1 (0:1)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Телько Андрій, Романів Артур (К), Король Андрій (Коколин Михайло, 49), Катола Микола, Ліщинський Юрій (Устінський Іван, 41), Куцела Юрій (Палько Андрій, 58), Кобрин Олег (Антонюк Олег, 61), Генега Роман, Малинка Сергій, Кулинин Андрій, Тимків Михайло
Гол: Кобрин Олег (10, з пенальті)
Попередження: Куцела Юрій (21)

Незважаючи на те, що тренеру юнаків Петру Лесіву вдалось у цьому сезоні створити колектив, який за якістю гри по-справжньому перетендував на один з комплектів нагород чемпіонату області, юнацький склад ФК «Калуш» також залишився без медалей. Фатальною для них стала втрата двох очок в домашньому матчі з брошнівськими «Карпатами», після чого до юнаків «Оскара», що фінішували третіми, дістатись вже не було можливості.

 

Результати 30-го туру:

«Оскар» (Підгір’я) – «Придністров’я» (Тлумач) – 4:0 (юнаки – 7:1)
«Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – «Галичина» (Івано-Франківськ) – 4:1 (7:0)
«Дністер» (Галич) – «Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – 0:1 (0:5)
«Карпати» (Болехів) – «Пробій» (Городенка) – 4:0 (+:-)
«Покуття-Євромодуль» (Снятин) – «Нафтовик» (Долина) – +:- (+:-)
«Карпати» (Брошнів-Осада) – «Гуцульщина» (Косів) – 5:0 (4:1)