“Карпати” (Коломия) – ФК “Калуш” – 0:2 (юнаки – 1:3)

Відігрались на Коломиї

«Карпати» (Коломия) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:2 (0:2)

19-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

23 серпня 2015 – 16.00, м. Коломия, стадіон «Юність», +28°С, 300 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Лаврів Олексій (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Вовчок Ярослав і Колюшко Максим (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Мацько Дмитро (м. Івано-Франківськ)

«Карпати»: Кисилиця Юрій, Блонський Олег, Подолюк Ігор, Данилюк Павло, Свірідов Микола, Ковальчук Андрій, Попадюк Максим (Гордей Андрій, 59), Шибко Андрій, Гаврилюк Роман (К), Москалик Роман, Уграк Руслан

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Новицький Андрій, Драган Назарій, Коско Юрій, Мельник Орест, Драган Андрій, Януш Орест (Боднар Олег, 87), Лаврінок Василь, Стовбан Любомир (Ковальчук Тарас, 18), Головінський Любомир

Голи: Януш Орест (1), Лаврінок Василь (8)

Попередження: Драган Андрій (31), Лаврінок Василь (60), Мельник Орест (74)

Не встигли команди розпочати з центра поля, як гості повели в рахунку. Отримавши чисельну перевагу в атаці, Орест Януш, який щойно відновився після травми, скористався фланговим прострілом Любомира Головінського і не залишив шансів Киселиці. «Карпати» могли відіграти пропущений м’яч вже через п’ять хвилин: в аналогічній ситуації біля воріт суперника опинився коломиянин Андрій Ковальчук, проте вдарив вище воріт.
А поки господарі, як то кажуть, приходили до тями, калушани забили вдруге – Андрій Драган розрізним пасом вивів на ударну позицію Василя Лаврінка, і новачок ФК «Калуш» відзначився першим голом в складі своєї нової команди. 0:2.
Після цього на полі зав’язалась уперта позиційна боротьба, в якій господарі діяли місцями аж занадто грубо. Наслідком цього стала травма Любомира Стовбана, через яку той вимушено покинув поле. Десь на 22-й хвилині знову небезпечно атакували «Карпати» і Роман Москалик ледь не замкнув простріл на ближню штангу.
Ще по моменту обидві команди створили перед самим свистком на перерву – спочатку зовсім поряд з нижнім кутом пробив Тарас Ковальчук, у відповідь господарі погрожували фланговим проходом Свірідова, проте Руслан Уграк невдало розпорядився з м’ячем, який зупинився в ногах калуських захисників.
Після відпочинку дії коломийських «Карпат» були не менш наполегливими, та ні до чого не призвели. З показових епізодів відзначимо невикористаний гольовий шанс Лаврінка, і надійну гру Богдана Кузіва, який двічі поспіль врятував свої ворота після прицільних ударів Уграка і Шибка.
У підсумку, гості, які зіграли “по рахунку”, без особливих пригод втримали здобутий результат. Тож попри невдачі в домашніх матчах, на виїзді калушани йдуть за чемпіонським графіком, перемігши одного з основних своїх конкурентів в боротьбі за медалі обласного чемпіонату.

 

P.S. Нашому сайту вдалось отримати післяматчевий коментар від президента ФК «Калуш» Романа Миколайовича Бігуна: “Сьогоднішню нашу перемогу над Коломиєю вважаю закономірною, адже команда повністю виконала тренерську настанову на гру. Невдача ж у попередньому турі з «Нікою» обумовлена об’єктивними кадровими причинами. По ситуації з відрахуванням Веприка скажу, що це була моя ініціатива. Олег,
без сумніву, сильний гравець, але ставлення цього футболіста до ігрового та тренувального процесу мене, як президента клубу, не влаштовувало. А його вилучення перед вкрай важливою для нас грою в Підгір’ї – стало останньою краплею.”

 

«Карпати-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 1:3 (0:2)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Рисей Олег, Романів Артур (К), Король Андрій (Коколин Михайло, 70), Ліщинський Юрій (Романів Володимир, 62), Катола Микола (Тимків Михайло, 25), Куцела Юрій, Кобрин Олег, Генега Роман (Палько Андрій, 79), Малинка Сергій, Мандрик Віталій (Овчар Володимир, 52), Кулинин Андрій
Голи: Габрух Ярослав (75) – Кобрин Олег (25), Тимків Михайло (40), Кулинин Андрій (65)
Попередження: Кулинин Андрій (58), Кобрин Олег (68), Малинка Сергій (70)

 

Юнаки ФК «Калуш» захопили ініціативу з перших хвилин зустрічі, і господарі виявились явно не готовими до такого перебігу подій. Ще до середини першого тайму калушани створили кілька гарних можливостей для того, щоб відкрити рахунок, і врешті-решт Олег Кобрин майстерним ударом зі штрафного перекинув стінку.
Надалі гості, постійно тримаючи в напрузі оборону «Карпат», результативно завершили ще дві свої стрімкі атаки. А гол, забитий у відповідь на 75-й хвилині, лише підсолодив для юних коломиян гіркоту домашньої поразки.

 

Інші матчі 19-го туру:

«Оскар» (Підгір’я) «Нафтовик» (Долина) – 4:0 (юнаки – 8:0)
«Галичина» (Івано-Франківськ) – «Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – 0:4 (0:6)
«Ніка-Івано-Франківськ» «Пробій» (Городенка) – 3:2 (9:0)
«Дністер» (Галич) «Гуцульщина» (Косів) – 2:0 (4:2)
ФК «Турка» (Турка) «Карпати» (Брошнів-Осада) – 0:1 (2:6)
«Карпати» (Болехів) «Покуття-Євромодуль» (Снятин) – 0:0 (0:1)

Відігрались на Коломиї

«Карпати» (Коломия) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:2 (0:2)

19-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

23 серпня 2015 – 16.00, м. Коломия, стадіон «Юність», +28°С, 300 глядачів

Залишити відповідь