«Пробій» (Городенка) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:2 (0:0)

24-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Герега Ярослав (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дебенко Ігор (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Морозюк Богдан і Андрунишин Ростислав (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Заліський Іван (м. Івано-Франківськ)

«Пробій»: Орищук Олег, Михайлюк Роман, Білик Ігор (К), Філіппов Петро, Тис Владислав, Валовський Віталій, Гавриш Юрій, Гультай Володимир, Олійник Павло, Каштанюк Андрій, Бережанський Богдан, Кривко Михайло

ФК «Калуш»: Вандзіляк Андрій, Олевич Ярослав (К), Гладенький Віталій, Новицький Андрій, Гудак Степан, Коско Юрій, Ковальчук Тарас, Мельник Орест, Драган Андрій (Борте Густав, 90+1), Януш Орест, Головінський Любомир (Боднар Олег, 88)

Голи: Олевич Ярослав (70), Ковальчук Тарас (82)

Попередження: Мельник Орест (39), Олевич Ярослав (70), Головінський Любомир (75)

ФК «Калуш» зумів привезти з Городенки три очки, хоча гра давалась гостям аж ніяк не легко. Рівновага трималась до 70-ї хвилини, коли підключення до стандарту капітана гостей Ярослава Олевича завершилось ударом головою і голом. Ще через дванадцять хвилин в схожому стилі відзначився Тарас Ковальчук, принісши калушанам важливу перемогу з рахунком 2:0.

«Пробій-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 0:4 (0:1)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Рисей Олег, Романів Артур (К), Куцела Юрій, Король Андрій (Шийко Микола, 53), Кобрин Олег (Антонюк Олег, 76), Генега Роман, Минай Роман (Коколин Михайло, 58), Малинка Сергій, Кулинин Андрій, Катола Микола (Устінський Іван, 52), Тимків Михайло
Голи: Тимків Михайло (40+1, 69), Кулинин Андрій (71), Малинка Сергій (76)
Попередження: Король Андрій (52), Кулинин Андрій (52)

Гідний опір юнакам ФК «Калуш» господарі спромоглися чинити лише до останньої хвилини першого тайму. В підсумку – “дубль” Михайла Тимківа, а також голи Андрія Кулинина і Сергія Малинки забезпечили калуській команді комфортну перевагу в рахунку.

Результати інших матчів 24-го туру:

ФК «Турка» (Турка) – «Оскар» (Підгір’я) «Пробій» (Городенка) – 2:3 (юнаки – 2:1)
«Карпати» (Болехів) – «Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – 0:3 (0:5)
«Покуття-Євромодуль» (Снятин) – «Карпати» (Коломия) – 0:3 (0:2)
«Карпати» (Брошнів-Осада) – «Галичина» (Івано-Франківськ) – 7:0 (5:0)
«Гуцульщина» (Косів) – «Придністров’я» (Тлумач) – 1:4 (4:2)
«Нафтовик» (Долина) – «Тепловик» (Івано-Франківськ) – 0:3 (0:8)