“Славія” (Отинія) – ФК “Калуш” 0:2 (0:0)

Підготовку до чемпіонату завершено

Останній контрольний поєдинок перед стартом чемпіонату області ФК «Калуш» провів з командою «Славія» з Отинії. Забивши два м’ячі в середині другої 45-хвилинки калушани перемогли з рахнком 2:0.

27.03.2012 р. Вівторок 16.30, с. Старий Лисець, стадіон «Колос», +7°С, 30 глядачів

«Славія» (Отинія) ФК «Калуш» (Калуш) – 0:2 (0:0)

«Славія»: Хомин Микола, Клебан Ігор, Волошенюк Ігор, Кваснюк Руслан, Гурак Володимир, Іванишин Юрій, Максим’юк Іван, Максимів Назар, Кучер Дмитро, Мотуз Роман (Іванців Сергій, 65), Дзісяк Михайло

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Мандрик Володимир (Салаш Андрій, 65), Третяк Роман, Боднар Олег, Мельник Орест, Рибатчин Андрій, Сондей Іван (Савчин Василь, 46), Король Андрій (Петрук Назар, 46), Локатир Олег (Стовбан Любомир, 46)

Голи: Рибатчин Андрій (59), Стовбан Любомир (68)

Футбольне поле стадіону «Колос» в Старому Лисці, яке не так давно було ареною «Кубка Підгір’я», стало місцем проведення товариської зустрічі між «Славією» з Отинії і ФК «Калуш». Обидві команди добре знайомі одна одній ще по матчах минулорічної обласної першості. До цього «Славія» провела також спаринг проти тлумацького «Придністров’я» і поступилась – 1:3.
Отинійці вийшли на цю гру дещо в ослабленому складі, ніж це було майже пів року тому, бо відсутніми були лідери команди – Орест Хом’як, Михайло Ткачук і Ярослав Галян. Проте місце в вротах зайняв наддосвідчений Микола Хомин, який ще недавно захищав останній рубіж бурштинського «Енергетика».
В першому таймі вийшла в цілому рівна гра, в якій команди боролись в основному з поривчастим вітром і нерівним полем. У калушан була лише одна реальна нагода для взяття воріт, коли Олег Локатир втік на побачення з голкіпером «Славії», але переграти Миколу Хомина він не зміг.
Другий тайм краще почала команда з Отинії, яка залишила калушан без м’яча і повела безперервні наступальні дії на ворота Богдана Кузіва. Так тривало до 59-ї хвилини, коли в штрафний майданчик «Славії» увірвався Назар Петрук. Переграти голкіпера йому знову не вдалось, але на добиванні першим був Андрій Рибатчин – 1:0. Після пропущеного голу гра в отинійців розладилась і небезпечні моменти почали виникати біля їхніх воріт, проте команду раз-за-разом виручав воротар. Водному з епізодів після удару Назара Петрука вже і він був безсилим, але за отинійців зіграла поперечина.
А останню крапку в матчі поставив нападник ФК «Калуш» Любомир Стовбан, який відгукнувся на фланговий прохід і простріл Андрія Рибатчина. Всі спроби «Славії» відігратися успіху їй так і не принесли.