ФК “Калуш” – “Карпати” (Коломия) – 0:1

Коломия йде у відрив


ФК «Калуш» (Калуш) – «Карпати» (Коломия) – 0:1 (0:0)

12-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

30 жовтня 2016 – 15.00, м. Калуш, стадіон «Хімік», +11°С, 600 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Марцинюк Михайло (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дебенко Ігор (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Дідушицький Ігор (м. Івано-Франківськ) і Тимощук Віктор (с. Підгір’я, Богородчанський р-н)

ФК «Калуш»: Михалевич Олександр, Олевич Ярослав (К), Гудак Степан, Коско Юрій, Покачайло Ромуальд (Ковальчук Тарас, 62), Николишин Тарас, Мельник Орест (Генега Роман, 86), Пштир Роман (Лаврінок Василь, 70), Павлів Остап, Стовбан Любомир, Драган Андрій

«Карпати»: Кисилиця Юрій, Шибко Андрій, Шифир Роман, Гаврилюк Роман (К) (Попадюк Максим, 82), Скибінський Богдан, Подолюк Ігор, Сікач Микола, Уграк Руслан, Москалик Роман (Блонський Олег, 90), Олійник Андрій (Федорович Максим, 60), Ковальчук Андрій (Савчук Олександр, 90+3)

Гол: Шибко Андрій (76)

Попередження: Николишин Тарас (36), Павлів Остап (38), Лаврінок Василь (90+1) – Подолюк Ігор (25), Уграк Руслан (44), Шифир Роман (56), Олійник Андрій (60)

Центральний матч 12-го туру, що відбувся минулої неділі в Калуші, звів лідерів чемпіонату – ФК «Калуш» і коломийські «Карпати». Команда з м. Коломиї, яка в останні роки є одним з найкращих колективів Івано-Франківської області, підійшла до цього поєдинку на чолі турнірної таблиці, випереджаючи калушан на три залікових очки. Перший тайм, який суперники провели на зустрічних курсах, пройшов у загалом рівній боротьбі. Обидві команди створили приблизно рівну кількість гострих моментів, загрожуючи воротам одна одної з різних ігрових дистанцій.
Після перерви гості дещо змінили тактику, “сівши” глибше в оборону, зате створивши оперативний простір для розвитку контратак. ФК «Калуш» намагався чинити постійний тиск на ворота своїх опонентів, проте оборона «Карпат» на чолі з досвідченим Юрієм Киселицею зіграла без помилок. Натомість калушани, очевидно, не до кінця розрахували свої сили, і втрата концентрації на 76-й хвилині призвела до пропущеного голу.
Не обійшлось в цьому матчі і без традиційних суддівських помилок, дві з яких могли змінити хід поєдинку. Так в середині другого тайму арбітр на лінії помилково зафіксував офсайд у капітана гостей Романа Гаврилюка, який забив чистий м’яч у ворота ФК «Калуш». Другий епізод трапився на 81-й хвилині гри, коли захисник «Карпат» не за правилами атакував ззаду Андрія Драгана, знісши його у своєму штрафному майданчику. Проте вже головний арбітр матчу залишив цей момент поза увагою.

 

Результати матчів 12-го туру:

«Придністров’я» (Тлумач) – «Нафтовик» (Долина) – 3:1
ФК «Турка» (Турка) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 0:0
«Колос Городенківщини» (Городенка) – «Вихор» (Ямниця) – 5:1
«Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – «Гал-Вапно» (Галич) – 1:1
«Карпати» (Болехів) – «Бескид» (Надвірна) – 2:1