ФК «Калуш» (Калуш) – ФК «Снятин» (Снятин) – 0:1 (0:0)

10-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Левко Володимир (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Семанюк Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Стасинець Олег і Остапчук Роман (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Морозюк Богдан (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Микуляк Ярослав (К), Яловий Роман, Гудак Степан, Король Андрій, Боднар Олег, Питльований Олег, Брізе Олексій (Ковальчук Тарас, 64), Мельник Орест, Коско Юрій, Савчин Василь (Котнюх Володимир, 84)

ФК «Снятин»: Федоров Денис, Плехтяк Василь (К), Гарасим’як Руслан, Гаврилюк Степан, Скибінський Георгій (Шовгенюк Іван, 46), Кондратко Назар (Довбенчук Василь, 88), Москалик Роман, Шинкарик Іван (Малярчук Святослав, 76), Пержун Іван, Тимчук Дмитро, Головачук Сергій (Лукинюк Михайло, 60)

Гол: Тимчук Дмитро (82)

Попередження: Яловий Роман (87) – Шинкарик Іван (36)

Вилучення: Король Андрій (25)

Після вдалого виїзду до Угринова калушани також розраховували поповнити свій очковий багаж і в домашній грі з сусідами по турнірній таблиці – ФК «Снятин». Проте гості значно активніше розпочали поєдинок і вже на першій хвилині були дуже близькими до успіху, коли Дмитро Тимчук небезпечно пробивав головою, але господарів врятував Богдан Кузів.
ФК «Калуш» з відповіддю не забарився: Боднар дальнім ударом зряче перекидав через Дениса Федорова, проте м’яч лише ковзнув по перекладині. Десь до 15-ої хвилини гості ще володіли незначною територіальною перевагою, але потім гра вирівнялась. Гострим виявився фірмовий прохід калушанина Василя Савчина, та його удар метрів з 12-ти прийшовся просто в руки голкіперу.
На 25-й хвилині стався епізод, який залишив ФК «Калуш» в меншості. Позиційної помилки припустився граючий тренер команди Андрій Король і недозволеним прийомом вимушений був зупинити прохід Сергія Головачука. Після цього снятинці міцно насіли на ворота калушан і взялися обстрілювати їх з різних дистанцій. В ці хвилини не один раз рятував свою команду від неприємностей Богдан Кузів. Особливо ефектним став його сейв на 42-й хвилині, коли він парирував небезпечний постріл в “дев’ятку” від Романа Москалика.
В середині другого тайму натиск гостей впав і калушани зуміли відсунути гру від власних воріт. На 67-й хвилині їм навівіть вдалось створити по-справжньому гольовий момент, коли Савчин головою скинув м’яч на Юрія Коска, але молодий півзахисник ФК «Калуш» не зумів один в один переграти оборонця гостей і нагоду було втрачено.
У снятинців в атаці практично нічого не виходило, а часу до завершення гри залишалось не так вже й багато. Здавалось, що калушанам таки вдасться відстояти на нічию. Проте на 82-й хвилині ніхто не зумів завадити нападнику гостей Дмитру Тимчуку після вкидання з-за бокової лінії проштовхнути м’яча в сітку воріт. В підсумку – 0:1 і ФК «Калуш» зазнає чергової поразки в чемпіонаті на власному стадіоні.

Перший тайм також вийшов не зовсім вдалим для наших юнаків – пропустивши вже на четвертій хвилині вони пішли на перерву програючи 0:1. Та в другій половині ситуація кардинально змінилась і голи Володимира Басника, Олега Лукасевича і Олега Кобрина зафіксували впевнену перемогу калушан.

Склад ФК «Калуш»-юнаки: Сидор Юрій, Лукасевич Олег, Яковина Олег, Федоришин Василь, Заліський Андрій, Тепчук Вадим (Семчук Юрій, 75), Романів Артур, Басник Володимир (Шимків Андрій, 80+2), Бігун Олександр (Кобрин Олег, 57), Заріцький Володимир (К), Федорин Ростислав (Малинка Сергій, 51)
Голи: Басник Володимир (43), Лукасевич Олег (72), Кобрин Олег (80+3)