ФК “Калуш” – “Оскар” (Підгір’я) – 0:1

До півфіналу проходить «Оскар»


ФК «Калуш» (Калуш) – «Оскар» (Підгір’я) – 0:1 (0:0; 0:1)

Кубок області з футболу. 1/4 фіналу

2 листопада 2016 – 14.00, м. Калуш, стадіон «Хімік», +7°С, 300 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дем’янчук Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Морозюк Богдан і Андрунишин Ростислав (обидва – м. Івано-Франківськ)

4-й арбітр: Мацько Дмитро (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Гудак Степан, Олевич Ярослав (К), Николишин Тарас, Коско Юрій, Ковальчук Тарас (Павелко Остап, 101), Мельник Орест, Пштир Роман, Стовбан Любомир, Драган Андрій, Лаврінок Василь (Генега Роман, 105)

«Оскар»: Макогон Михайло, Долотко Ігор, Лазорик Микола, Грибінський Ігор, Радульський Володимир, Герин Назарій (Вірстюк Роман, 36), Данищук Віктор (К), Іванишин Юрій, Курташ Роман (Басараб Михайло, 83), Блащук Василь, Романишин Ростислав

Гол: Басараб Михайло (102)

Попередження: Николишин Тарас (64) – Радульський Володимир (77)

ФК «Калуш» припинив свою участь в кубковому обласному турнірі. Зустріч з головним фаворитом цих змагань – командою «Оскар» з Підгір’я Богородчанського району, що відбувалась на стадіоні «Хімік», протікала у видовищному ключі, і до останніх хвилин тримала у напрузі чисельну глядацьку аудиторію.
Команда з Підгір’я, яка в попередніх обласних змаганнях зібрала всі трофеї, сьогодні успішно виступає в аматорському чемпіонаті України, посідаючи високе друге місце. Цікаво, що шість із семи своїх перемог, здобутих у офіційних матчах сезону, «Оскар» досягав з мінімальним рахунком – 1:0.
Повторився такий результат і в Калуші, хоча все повинно було б завершуватись післяматчевою серією одинадцятиметрових штрафних ударів. Адже суперники виявились гідними один одного, рівноцінно зігравши як в атаці, так і в обороні.

Вирішальним виявився гол Михайла Басараба, забитий… рукою, який і приніс богородчанцям перепустку до півфіналу. Як арбітр зміг зарахувати такий м’яч, лишається загадкою, проте окремі рішення арбітрів, що обслуговують обласні змагання, вже давно перестали дивувати фахівців футболу, гравців команд і уболівальників.

 

P.S. Керівництво футбольного клубу «Калуш» вже звернулось до голови Обласної федерації футболу листом з вимогою розглянути дії головного арбітра матчу 1/4 фіналу Кубка області Дем’янчука Тараса, який прийняв рішення, що вплинуло на підсумковий результат.
В тексті листа також зазначено наступне: “…На жаль, подібні рішення арбітрів не на користь ФК «Калуш» стають систематичними. Це зокрема відбулось і в останніх матчах чемпіонату області: з «Гал-Вапно» в Галичі (11-й тур) і з «Карпатами» (Коломия) в Калуші (12-й тур), що позначилось на турнірному становищі команди.
ФК «Калуш» виступає за дотримання всіма учасниками принципів чесної гри, виконання статутних та регламентних норм ФІФА, УЄФА, ФФУ та ІФФФ, а також підвищення професіоналізму і рівня арбітражу обласних змагань з футболу. Адже перемога, здобута у нечесній грі, принижує гідність як футболістів, так і уболівальників.”
Футбольний клуб сподівається на належний розгляд дій арбітра матчу ФК «Калуш» – «Оскар» (Підгір’я) на засіданні Комітету арбітрів ІФФФ і винесення відповідного дисциплінарного рішення.

 

Фото до статті: ifff.if.ua