«Сокіл» (Угринів) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:1 (0:0)

9-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

9 червня 2013 – 17.00, с. Угринів, Тисменицького р-ну, стадіон «Колос», +26°С, 50 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Романюк Анастасія (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Іванців Володимир (с. Камінна, Надвірнянський р-н) і Загнибіда Ігор (м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Петровський Віталій (м. Городенка)

«Сокіл»: Качур Тарас, Сорока Ігор (К), Фітковський Тарас, Соколовський Назар, Лучків Іван, Вівчаренко Віктор, Шайкін Юрій, Саїк Тарас, Птіцин Володимир, Бездєнєжних Іван, Волок Владислав

ФК «Калуш»: Федик Любомир, Король Андрій, Гудак Степан, Яловий Роман, Микуляк Ярослав (К), Брізе Олексій (Антоник Роман, 76), Боднар Олег, Питльований Олег, Мельник Орест, Коско Юрій, Котнюх Володимир

Гол: Боднар Олег (52)

Попередження: Саїк Тарас (31), Сорока Ігор (58, 90+1)

Вилучення: Сорока Ігор (90+1)

Зважаючи на вилучення в минулому матчі Олевича, який активно підтримував свою команду вже в якості вболівальника, роль центрального захисника виконував Андрій Король. З юнацького складу був залучений захисник Степан Гудак, і знову не приймали участь у матчі Василь Савчин та Богдан Кузів.
Вже до 5-ої хвилини гри, обидві команди обмінялися хорошими ударами по воротах. На 14-й хвилині «Сокіл» мав чи не єдиний за гру гольовий момент, проте нападник господарів якось невпевнено пробив по воротах і момент було вичерпано.
До 20-ої хвилини угринівці ще грали якось на рівних, а потім територіальна і ігрова перевага повністю перейшла до гостей і вони не віддавали її практично до кінця гри. Правда по справжньому гострих моментів було мало, і раз-за-разом нападники калушан опинялись в положенні поза грою.
До перерви гості двічі мали гарні нагоди для взяття воріт, але їх змарнували Володимир Котнюх і Орест Мельник. Угринів більш-менш серйозно ще раз потурбував голкіпера гостей на 40-й хвилині, але удару знову забракло сили.
Другий тайм розпочався з декількох гострих випадів калушан, один з яких на 52-й хвилині таки увінчався успіхом: Мельник розіграв штрафний удар від кутового прапорця на половині поля господарів, віддавши пас на Олега Боднара, і той, довго не думаючи, метрів з 15-ти низом пробив в ближній кут. Такий удар виявився великою несподіванкою для воротаря «Сокола» і рикошетом від нього самого м’яч закотився в сітку воріт.
Після цього якихось реальних нагод щоб відзначитись в жодної із команд практично не було. Гра перейшла в жорстку силову боротьбу, яка тривала до 90-ї хвилини, коли за другу жовту картку, було вилучено капітана господарів Ігоря Сороку. Отже, матч завершився з рахунком 0:1 – мінімальна перемога ФК «Калуш» над аутсайдером.

Калуські юнаки також впевнено здолали своїх ровесників з Угринова з рахунком 2:0.

ФК «Калуш»-юнаки: Сидор Юрій, Яковина Олег, Лукасевич Олег, Федоришин Василь, Коновіцький Олег (Семчук Юрій, 60), Романів Артур, Заріцький Володимир (К), Тепчук Вадим (Криськів Юрій, 63), Заліський Андрій (Малинка Сергій, 33), Басник Володимир, Бігун Олександр (Шимків Андрій, 70)

Голи: Басник Володимир (25), Малинка Сергій (36)