ФК «Калуш» (Калуш) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 0:1 (0:1)

12-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Кобиляк Ярослав (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Романюк Анастасія (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Тимощук Віктор (с. Підгір’я, Богородчанський р-н) і Дерев’янко Віталій (с. Солотвин, Богородчанський р-н)

4-й арбітр: Мазур Василь (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Клепко Олексій (Кузів Богдан, 30), Гудак Степан, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Коско Юрій (Павелко Остап, 68), Драган Назарій, Мельник Орест, Стовбан Любомир (Генега Роман, 54), Ковальчук Тарас, Драган Андрій, Лаврінок Василь (Борщ Володимир, 80)

«Карпати»: Атаманчук Любомир (К), Локатир Святослав, Громоляк Андрій, Петрик Євгеній, Барановський Олег, Боришкевич Володимир (Стасів Роман, 83), Ляхович Михайло (Яворський Георгій, 57), Кушецький Ігор (Покачайло Ромуальд, 74), Кузьмин Роман (Локатир Олег, 53), Януш Орест, Романишин Ростислав (Пілянський Богдан, 64)

Гол: Боришкевич Володимир (1)

Попередження: Олевич Ярослав (63), Лаврінок Василь (66), Генега Роман (69) – Романишин Ростислав (27), Громоляк Андрій (88)

Матч проти одноосібного лідера групи «Б» чемпіонату показав, що ФК «Калуш» може, коли хоче, грати на рівних з будь-яким суперником. Хоча перша ж хвилина принесла господарям неприємності у вигляді пропущеного м’яча – Клепко з помилкою виставив стінку і досвідчений Володимир Боришкевич спрямував плямистого в незахищений кут воріт.
Проте калуські гравці не зламались і мало чим поступались брошнівчанам в кожному з компонентів гри. Так, десь на 15-й хвилині просто зобов’язаний був зрівнювати рахунок Андрій Драган, який самотужки протаранив оборону і вискочив один-на-один з голкіпером. В цьому моменті наш півзахисник міг віддати на вільного Стовбана, який рухався паралельним курсом, проте вирішив пробити сам – від голу «Карпати» врятувала блискавична реакція Любомира Атаманчука.
Гості з Брошнів-Осади грали строго по рахунку – вони не особливо напружувались в атаці, намагаючись насамперед збити атакувальні пориви ФК «Калуш».

Чергова неприємність спіткала підопічних Петра Лесіва на 27-й хвилині, коли невиправдано грубо зіграв проти нашого голкіпера нападник «Карпат» Ростислав Романишин. Травма Олексія Клепка виявилась надто серйозною: він одразу ж був замінений і, за попередніми прогнозами, не зможе грати наступних кілька місяців. За подібну грубість гравців, як-правило, вилучають з поля, проте арбітр ФІФА Анастасія Романюк як завжди залишилась при власній думці, обмежившись попередженням.
Другий тайм також пройшов у змістовній боротьбі, справивши непогане враження на багаточисельну ауадиторію вболівальників, що завітали того дня на трибуни калуського стадіону «Хімік». Господарі знову могли зрівняти рахунок, коли в пусті ворота не влучив Олевич, а вже на останніх хвилинах свої кілька нагод змарнував і суперник.
Після чергових 0:1 калушани втратили другу позицію в групі, і тепер їм необхідно здобути перемоги в двох матчах що залишились, сподіваючись при цьому на малоймовірну осічку «Тепловика» вдома з «Нафтовиком» чи з «Карпатами» в Болехові.

ФК «Калуш-юнаки» – «Карпати-юнаки» – 0:2 (0:2)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Тимків Роман, П’ясецький Іван, Мельничук Дмитро, Катола Микола (К) (Магас Євген, 73), Ліщинський Юрій, Кальмук Віталій, Максимович Валерій, Минай Роман, Пробоїв Святослав, Коколин Андрій, Мельниченко Сергій (Тимків Андрій, 47)
Голи: Рошко Роман (4), Семук Ярослав (40, з пенальті)
Попередження: Катола Микола (11)

З болючої поразки в попередньому турі від «Тепловика» калуські юнаки вийшли на гру з однолітками із Брошнів-Осади в значно ослабленому складі: через дискваліфікації не могли грати одразу троє гравців основи – Телько, Кулинин і Беник. А після перемоги «Карпат», ще й пропустили останніх вперед в турнірній таблиці.

Результати інших матчів 12-го туру:

Група «А»
«Турка-Сандаліно» (Турка) – «Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ)– 1:3 (юнаки – 1:1)
«Придністров’я» (Тлумач) «Оскар» (Підгір’я) – 1:2 (0:3)
«Карпати» (Коломия) «Бескид» (Надвірна) – 4:1 (4:0)