ФК “Калуш” – “Карпати” (Брошнів-Осада) – 0:0

ФК «Калуш» розділив очки з «Карпатами»

ФК «Калуш» (Калуш) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 0:0

1-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

14 серпня 2016 – 17.00, м. Калуш, стадіон «Хімік», +26°С, 600 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Фреїк Ілля (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Романюк Анастасія (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Тимощук Віктор (с. Підгір’я, Богородчанський р-н) і Дерев’янко Віталій (с.м.т. Солотвин, Богородчанський р-н)

4-й арбітр: Микитин Петро (с. Довгий Войнилів, Калуський р-н)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Гудак Степан, Олевич Ярослав (К), Покачайло Ромуальд (Ковальчук Тарас, 69), Коско Юрій, Николишин Тарас, Мельник Орест, Кулинин Андрій, Драган Андрій, Лаврінок Василь, Стовбан Любомир

«Карпати»: Дранчук Роман, Локатир Святослав (К), Гладенький Юрій, Кащій Микола-Дмитро, Барановський Олег, Кузьмин Роман, Петрик Євгеній, Ляхович Михайло, Локатир Олег (Савчук Олег, 90+3), Головінський Любомир, Стасів Роман (Пілянський Богдан, 81)

Попередження: Коско Юрій (64), Мельник Орест (68), Ковальчук Тарас (90+4) – Кащій Микола-Дмитро (14), Головінський Любомир (60), Стасів Роман (80)

 

Срібні призери попереднього чемпіонату області брошнівські «Карпати» перерві між сезонами втратили добру половину свого основного складу, і тепер їм, практично на ходу, доводиться створювати нову команду. Проте саме підопічні Василя Качура впевненіше розпочали поєдинок.

Гості швидко призвичаїлись до газону калуського стадіону «Хімік» і хвилин п’ять володіли м’ячем. Завершився цей ігровий відрізок ударом Михайла Ляховича, який пішов набагато вище воріт.

Та згодом гра вирівнялась, і вже краще став виглядати ФК «Калуш». В середині тайму калушанам нарешті вдалось провести декілька флангових атак, які принесли гостроту до воріт Романа Дранчука. Так, Любомир Стовбан продерся зліва і прострілив вздовж воріт на удар Кулинину, проте голкіпер «Карпат» перевів м’яча на кутовий.

Лише під завісу тайму суперники обмінялись гострими уколами. Спочатку дуже загрозливо пробивав з 25-метрової відстані Роман Кузьмин – Кузів вже не реагував, та м’яч лише просвистів поблизу дальньої дев’ятки. А на завершення на ударну позицію прокрався Василь Лаврінок, але цього разу гольовий фарт відвернувся від форварда ФК «Калуш» і він не зміг поцілити в “рамку”.

Зі зміною воріт господарі поля вже повністю прибрали ініціативу до своїх рук, а гості більш зосереджено заграли в обороні. Та окрім напівмоментів Стовбана і Андрія Драгана доволі помітна ігрова і територіальна перевага для ФК «Калуш» жодних дивідендів не принесла.

Апогеєм поєдинку стало вилучення з технічної зони тренера «Карпат» Василя Качура, який не зміг стримати своїх емоцій. Хвилі калуських атак ставали дедалі слабшими, до того ж, не обійшлось без неприємностей – в одному з епізодів помилився Олевич, і лише пильність Ореста Мельника врятувала наші ворота від вірного голу.

Отже, в першому домашньому матчі чемпіонату ФК «Калуш» розділив очки з брошнівськими «Карпатами», проте більше раділи такому підсумку гри саме гості. Адже чи не вперше за останні п’ять років вони прибули до Калуша не в статусі фаворитів.

 

 

Результати інших матчів стартового туру:

ФК «Турка» (Турка) – ФК «Битків» Битків) – 2:2
«Колос Городенківщини» (Городенка) «Нафтовик» (Долина) – 1:0
«Тепловик» (Івано-Франківськ) – «Вихор» (Ямниця) – 4:2
«Карпати» (Болехів)«Карпати» (Коломия) – 0:1
«Бескид» (Надвірна)«Гал-Вапно» (Галич) – 0:4