“Оскар” (Підгір’я) – ФК “Калуш” – 0:0 (юнаки – 3:3)

Дали бій лідеру в Підгір’ї

«Оскар» (Підгір’я) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:0 (0:0)

17-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

9 серпня 2015 – 16.00, с.м.т. Підгір’я Богородчанського р-ну, стадіон «Колос», +33°С, 500 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Вовкович Богдан (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дебенко Ігор (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Синишин Юрій (м. Івано-Франківськ) і Геник Ігор (м. Коломия)

Четвертий арбітр: Гронський Володимир (м. Івано-Франківськ)

«Оскар»: Макогон Михайло, Долотко Ігор, Лазорик Микола, Гребінський Ігор, Канюк Андрій (Ципердюк Іван, 79), Курташ Роман (Вірстюк Роман, 50), Стоцький Роман, Данищук Віктор, Іванишин Юрій, Цимбалістий Ігор, Мотуз Роман (К) (Дмитрів Павло, 46)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Новицький Андрій, Гудак Степан, Боднар Олег (Ковальчук Тарас, 44), Драган Назарій (Коско Юрій, 90+5), Мельник Орест, Головінський Любомир (Лаврінок Василь, 59), Стовбан Любомир, Драган Андрій

Попередження: Іванишин Юрій (38), Стоцький Роман (68), Цимбалістий Ігор (86) – Головінський Любомир (35), Гудак Степан (38), Новицький Андрій (61, 80), Мельник Орест (68), Ковальчук Тарас (88), Кузів Богдан (90+2), Драган Андрій (90+2)

Вилучення: Новицький Андрій (80)

Аномально висока температура повітря і жорстке сухе поле не дали обом суперникам у цьому матчі показати видовищний комбінаційний футбол. ФК «Калуш» більшу частину часу оборонявся, а господарі намагались зламати захисні редути гостей чисельними навісами і дальніми ударами. Лише одного разу бомбардир «Оскара» Ігор Цимбалістий зіграв нестандартно – пробив “ножицями”, проте не зовсім точно.
У першому таймі по-справжньому гольовий момент був тільки один, та Богдан Кузів вдало зреагував на удар з близької відстані. Після перерви подібним чином відзначився вже Михайло Макогон, відвівши загрозу від калушан після розіграшу кутового. У підсумку, не поступившись по грі, ФК «Калуш» зумів таки відібрати очки в одноосібного лідера обласного чемпіонату. Мало того, вже в компенсований час Любомир Стовбан протягнув м’яча від центральної лінії майже до самих воріт суперника, проте на прицільний завершальний удар сил не вистачило.
Несприятливим для гостей був і арбітраж в звітному матчі: вісім жовтих карток і одне вилучення – такою виявилась ціна візиту підопічних Романа Драгана в Підгір’я. Натомість відверта грубість Романа Стоцького з «Оскара», який вже мав у своєму активі “гірчичник”, чомусь залишилась поза увагою Ігоря Дебенка з Івано-Франківська.

 

ФК «Калуш-юнаки» також проходили випробування лідером, адже до цього матчу їх однолітки з Підгір’я ще перебували на верхньому рядку турнірної таблиці.

«Оскар-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 3:3 (2:1)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Телько Андрій, Романів Артур (К), Король Андрій, Катола Микола (Палько Андрій, 55), Ліщинський Юрій (Овчар Володимир, 53), Куцела Юрій, Кобрин Олег, Генега Роман (Романів Володимир, 70), Мандрик Віталій (Минай Роман, 50), Малинка Сергій, Кулинин Андрій
Голи: Мартинюк Дмитро (38, 42), Балаш Дмитро (40) – Кобрин Олег (40+1, з пенальті), Кулинин Андрій (55, 78)
Попередження: Косяк Сергій (40) – Король Андрій (46), Кулинин Андрій (61), Малинка Сергій (73)

 

Треба сказати, що підопічні Петра Лесіва провели ретельну підготовку до другого кола змагань. Щоправда так і не вдалось у перерві чемпіонату зіграти необхідну кількість контрольних матчів, бо крім товариського поєдинку з бурштинським «Енергетиком», вдалось ще організувати спаринги тільки з основним складом ФК «Калуш» (2:4) і юнаками «Карпат» в Брошнів-Осаді (6:1). Можливо тому, у першій половині матчу з «Оскаром» відчувався брак ігрової практики, і необов’язкові помилки в обороні коштували гостям двох пропущених м’ячів.
На щастя, калушанам вдалось забити, як то кажуть, “у роздягальню” після того, як Андрій Кулинин обіграв кількох захисників, і лише голкіпер зупинив його прохід фолом останньої надії. Тут також є питання по суддівському рішенню, адже арбітр, м’яко кажучи, “пожалів” Сергія Косяка, обмежившись жовтою карткою. В другій 40-хвилинці гравці ФК «Калуш-юнаки» зіграли значно впевненіше, відповівши на гол Дмитра Мартинюка двома у виконанні Андрія Кулинина.

 

Загалом зі старту другого кола у першій лізі вже були зіграні два неповних тури:

16 тур (неділя, 2 серпня):

«Гуцульщина» (Косів) «Покуття-Євромодуль» (Снятин)0:1 (юнаки – 0:1)
«Пробій» (Городенка) ФК «Турка» (Турка) – 1:0 (2:3)
«Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – «Оскар» (Підгір’я) – 1:3 (2:1)

16 тур (вівторок, 4 серпня):

«Придністров’я» (Тлумач) – «Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – 2:1 (1:10)

 

17 тур (неділя, 9 серпня):

«Карпати» (Коломия) «Придністров’я» (Тлумач) – 3:1 (юнаки – +:-)
«Ніка-Івано-Франківськ» – «Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – 1:1 (0:2)
«Дністер» (Галич) «Пробій» (Городенка) – 3:0 (4:0)
ФК «Турка» (Турка) «Нафтовик» (Долина) – 1:0 (4:1)
«Карпати» (Болехів) «Гуцульщина» (Косів) – 3:1 (0:2)
«Покуття-Євромодуль» (Снятин) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 0:0 (2:2)

 

Матч ФК «Калуш» (Калуш) – «Дністер» (Галич), як і ще два пропущених поєдинки – «Нафтовик» (Долина) – «Карпати» (Болехів) і «Галичина» (Івано-Франківськ) – «Карпати» (Коломия), команди проведуть в резервний день 2 вересня.

Дали бій лідеру в Підгір’ї

«Оскар» (Підгір’я) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:0 (0:0)

17-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

9 серпня 2015 – 16.00, с.м.т. Підгір’я Богородчанського р-ну, стадіон «Колос», +33°С, 500 глядачів

Залишити відповідь