“Сокіл” – ФК “Калуш” – 0:0 (юнаки – 3:0)

«Сокіл» (Угринів) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:0

20 тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Лабенський Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дідушицький Ігор (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Гудима Микола-Ярема (м. Обертин), Карнаух Віталій (м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Гудима Микола (м. Обертин)

«Сокіл»: Вульчин Остап, Ковальчук Максим (Третяк Роман, 74), Яковенко Дмитро, Сем’янчук Ярослав, Бортнічук Ігор, Раца Сергій, Нагірний Ігор, Слободян Єгор (Гуйван Петро, 38), Скидан Олег, Темерівський Олександр, Овчар Тарас

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Драган Андрій, Луцан Тарас (Ковальчук Тарас, 63), Микуляк Ярослав, Ляхович Михайло, Боднар Олег, Савчин Василь, Драган Назарій, Король Андрій (К) (Рибатчин Андрій, 66), Стовбан Любомир (Мельник Андрій, 83)

Попередження: Овчар Тарас (43), Нагірний Ігор (60), Бортнічук Ігор (85), Яковенко Дмитро (87) – Стовбан Любомир (22), Драган Назарій (68),

Обидві команди розпочали матч без розвідки і вже на 2-й хвилині Назарій Драган вийшов на ударну позицію. Остап Вульчин відбив його сильний удар перед собою, але Андрій Король в цьому епізоді впав і не встиг на добивання. Одразу ж довелося вступити в гру і Богдану Кузіву після індивідуального проходу Олега Скидана. Також дуже близьким до мети був гарматний постріл Ігоря Нагірного метрів з 30-ти – м’яч просвистів дуже близько біля лівої девятки калуських воріт.
На 15-й хвилині у калушан виходила перспективна контратака 4:3, але Стовбан вирішив пробити і м’яч пройшов вище воріт. Через сім хвилин Любомир знову взяв ініціативу на себе: він увійшов у штрафний майданчик, прокинув м’яч і перечепився за ногу Нагірного, який стелився у підкаті. Це пенальті!? Ні, арбітр вирішив інакше і показав нападнику калушан “гірчичник” за симуляцію.
Наступні дві атаки вже могли стати гольовими для ФК «Калуш». В одній з них Любомир Стовбан уник офсайду, та, залишившись віч-на-віч з Вульчиним, замість удару виконав неочікувану передачу на когось з партнерів. В аналогічній ситуації опинився також Василь Савчин, проте на його простріл вздовж воріт ніхто не відгукнувся.
В кінці першого тайму домінували господарі, які були значно активнішими. Небезпечно пробивав з далеку Яковенко, але Богдан Кузів контролював цей удар. Тарас Овчар декілька раз активно проривався лівим флангом і заставив добряче попрацювати наших захисників. А на останній хвилині прицільно пробив головою Сергій Раца – Кузів намертво зафіксував м’яч.
Другий тайм розпочався активним наступом гравців «Сокола». Застосували пресинг, вони постійно турбували голкіпера гостей ударами з різної відстані. Контратаки у калушан стали виходити рідше і вже не були такими гострими, як в першому таймі. Для того, щоб вирівняти гру, Юрію Маляру довелось терміново зробити заміни.
Дещо оживив гру в атаці Андрій Рибатчин, який замінив Короля. В одній з контратак він виконував навіс з гострого кута майже від лицевої лінії і м’яч ледь не опинився в воротах. Той же Рибатчин на 81-й хвилині заробив небезпечний штрафний, та після удару Олега Боднара за господарів зіграла поперечина.