“Карпати” (Болехів) – ФК “Калуш” – 0:0

Беззуба нічия в Болехові

«Карпати» (Болехів) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:0

9-й тур чемпіонату області з футболу. Перша ліга

9 жовтня 2016 – 16.00, м. Болехів, стадіон «Карпати», +14°С, 400 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Марцинюк Михайло (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Остапчук Роман (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Рибчак Михайло (с. Сваричів, Рожнятівський р-н) і Острижнюк Мирон (м. Івано-Франківськ)

4-й арбітр: Івасюк Іван (с. Клубівці, Тисменицький р-н)

«Карпати»: Атаманчук Любомир, Лесів Василь (К), Іванків Роман, Курец Роман, Богаткін Назарій, Яворський Георгій, Мельник Андрій, Дяків Роман, Халацький Сергій (Риндзак Олег, 89), Вігак Роман (Дяк Віталій, 90+2), Малендевич Роман (Шкамат Василь, 80)

ФК «Калуш»: Михалевич Олександр, Олевич Ярослав (К), Гудак Степан, Коско Юрій, Покачайло Ромуальд, Николишин Тарас, Мельник Орест (Ковальчук Тарас, 46), Пштир Роман, Драган Андрій (Кулинин Андрій, 46), Павлів Остап, Стовбан Любомир

Попередження: Іванків Роман (63), Дяків Роман (84) – Пштир Роман (63), Николишин Тарас (80), Ковальчук Тарас (87)

 

В дев’ятому турі ФК «Калуш» втратив очки, звівши унічию на виїзді матч в Болехові. Наші футболісти не пропустили, але й не зовсім впевнено зіграли в атаці: за дев’яносто хвилин гості не спромоглися завдати жодного (!) прицільного удару в площину воріт.
Натомість господарі поля діяли значно агресивніше. Чого вартий лише штрафний на 65-й хвилині, на який ледь встиг відреагувати Михалевич, а Роман Іванків не поцілив у порожні ворота.
Слід зауважити, що «Карпати» – це вже не та команда, яку калушани без проблем прегравали в два попередні сезони. Так, з Брошнів-Осади до Болехова перейшли досвідчений Георгій Яворський і екс-калушанин Любомир Атаманчук, а після річного вояжу до Польщі вернувся ще один вихованець калуського футбольної школи Андрій Мельник.
Тепер на підопічних Петра Лесіва чекає цілий ряд відповідальних поєдинків. Перший з них проти надвірнянського «Бескида», який несподівано здолав городенківців, вони зіграють вже цієї неділі. Далі – кубкове протистояння з «Оскаром», «Гал-Вапно» і коломийські «Карпати». Дуже доречним було б в цій ситуації одужання травмованого Василя Лаврінка, якого ой як не вистачає в атаці.

Результати інших матчів 9-го туру:

«Бескид» (Надвірна) – «Колос Городенківщини» (Городенка) – 2:1
«Гал-Вапно» (Галич) – ФК «Турка» (Турка) – 0:1
«Карпати» (Коломия) – «Придністров`я» (Тлумач) – 6:1
«Вихор» (Ямниця) – ФК «Битків» (Битків) – 3:5
«Карпати» (Брошнів-Осада) – «Нафтовик» (Долина) – 3:0