ФК “Обертин” – ФК “Калуш” – 0:0 (юнаки – 1:4)

 

Нульова нічия в Обертині

ФК «Обертин» (Обертин) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:0

17 тур першості області з футболу (друга ліга)

11 вересня 2011 – 16.00. Стадіон «Колос», +24°С, 250 глядачів

Інспектор матчу: Горбатий Юліан (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дуранович Ярослав (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Коліжак Василь, Геник Ігор (обидва – м. Івано-Франківськ)

ФК «Обертин»: Романюк Ярослав, Яцик Дмитро, Бойків Василь, Книгницький Максим, Големба Ростислав (Яцик Степан, 55), Возняк Володимир, Федорів Роман, Мельничук Іван, Козловський Назар, Велигорський Ігор, Големба Роман (К)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Русановський Роман, Іванів Василь, Гіфес Володимир, Мандрик Володимир, Салаш Андрій (Лесів Петро, 70), Луцан Тарас (Мельник Сергій, 75), Боднар Олег, Микуляк Ярослав, Король Андрій (К), Стовбан Любомир

Попередження: Книгницький Максим (55)

Нереалізований пенальті: Король Андрій (62)

 

Слід відмітити, що в цьому матчі у калушан були певні проблеми зі складом: пропускали гру Ярослав Олевич і один із лідерів ФК «Калуш» – Орест Мельник. Тренеру команди Юрію Маляру довелось зробити перестановки, і можливо, що футболісти, які виступали на незвичних для себе позиціях, не змогли втілити його задуми у життя. З перших хвилин обертинці наглухо закрили свої захисні редути, відправивши вперед лише досвідченого Романа Голембу. Все ж калушани створили декілька добрих нагод, щоб відзначитись, але змарнували їх. Був реальний шанс і в господарів – м’яч після їх удару зрикошетив від поперечини, але на самій лінії воріт його зупинив Богдан Кузів.
В другому таймі господарі майже не покидали власної половини поля, відбиваючи масовані атаки калушан. В одній з них наш капітан Андрій Король заробив 11-метровий штрафний удар і сам взявся його виконувати, але м’яч з нижнього кута воріт потягнув воротар обертинців Ярослав Романюк. Збившись на навалу, гості більше не змогли нічого створити біля воріт Обертина, і господарі вистояли.
В цілому гра показала, що команда, не маючи повноцінної заміни на позиціях в центрі поля і в нападі, не може поки що демонструвати той футбол, який від неї очікують калуські уболівальники, а втрата когось із ключових виконавців веде до погіршення якості гри. Обнадіює те, що вперше після отриманої травми у складі ФК «Калуш» 20 хвилин на полі провів Петро Лесів. Адже попереду поєдинки з командами, які займають лідируючі місця в першості, тому без підсилення тут не обійтися.

Натомість порадували юнаки ФК «Калуш» – переконлива перемога з рахунком 4:1 впритул наблизила їх до команд лідируючої групи. Голи у складі калушан забивали: Стефанюк Ростислав (2), Коско Юрій і Стовбан Сергій.
Склад команди юнаків ФК «Калуш»: Якимук Іван, Гудак Степан, Добрянський Тарас, Лазаришин Володимир (Мельник Віталій, 65), Коновіцький Олег, Баландін Олег, Стовбан Сергій, Ястремський Артур (Заріцький Володимир, 55), Коско Юрій, Стефанюк Ростислав, Киф’юк Андрій.

Інші результати матчів першості 17 туру:
ФК «Сваричів» (Сваричів) – «Гуцульщина» (Косів) – 2:4 (юнаки – 1:1)
«Карпати» (Болехів) – «Колос» (П’ядики) – 0:1 (3:4)
НСК «Микитинці» – «Карпати» (Кути) -:+ (-:+)
«Дністер-Рітас» (Побережжя) – «Хутровик» (Тисмениця) – 2:3 (4:0)

Нульова нічия в Обертині

ФК «Обертин» (Обертин) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:0

17 тур першості області з футболу (друга ліга)

11 вересня 2011 – 16.00. Стадіон «Колос», +24°С, 250 глядачів

Залишити відповідь