“Нафтовик” – ФК “Калуш” – 0:0 (юнаки – 0:3)

«Нафтовик» (Долина) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:0

18 тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Вовкович Богдан (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Садловський Михайло (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Кущ Ярослав і Соколов Сергій (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Смолинський Едвард (м. Івано-Франківськ)

«Нафтовик»: Локатир Іван (К), Демків Ярослав, Данів Назарій, Громоляк Андрій, Салаш Андрій, Грицак Ігор, Калитка Михайло, Ярий Роман (Олійник Василь, 80), Гутник Богдан, Шатковський Олег, Паньків Іван (Громоляк Назар, 46)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Драган Андрій, Микуляк Ярослав, Ляхович Михайло, Боднар Олег, Мельник Орест, Савчин Василь (Луцан Тарас, 73), Драган Назарій, Король Андрій (К) (Ковальчук Тарас, 59), Стовбан Любомир (Мельник Андрій, 86)

Попередження: Драган Андрій (76)

Футбольне поле стадіону в Долині є своєрідним. Газон після нещодавніх рясних дощів виявився важким, і краще на ньому почувались господарі, які з перших хвилин повели масовані атаки на ворота гостей. Особливою активністю на правому фланзі виділявся сьомий номер «Нафтовика» Ігор Грицак. Вже на другій хвилині на його підступний удар лише кінчиками пальців зреагував Богдан Кузів, і захисники в останній момент встигли винести м’яча практично з лінії порожніх воріт. Гості відповіли стрімким проходом Василя Савчина, та передача на партнерів у нього не вийшла.
На 17-й хвилині калушани вже могли вийти вперед, коли за межами власного штрафного майданчика помилився досвідчений Локатир, не влучивши по м’ячу, але Любомир Стовбан не зумів зорієнтуватись у цій ситуації, і момент було втрачено. Ще через вісім хвилин Савчин сильно пробивав метрів з 20-ти, та цього разу капітан «Нафтовика» зіграв надійно.
Попри це, підопічні Степана Штеня продовжували вперто гнути свою лінію, і зуміли створити декілька небезпечних моментів біля воріт гостей. Спочатку Роман Ярий розвернувся на місці і наніс підкручений удар – м’яч струсонув поперечину калуських воріт. Згодом гостро прострілював з лівого флангу Калитка і ситуацію розрядив Михайло Ляхович, винісши м’яча на кутовий. На 38-й хвилині калуські захисники знову випустили Ярого на ударну позицію, але на місці виявився Богдан Кузів.
Все ж, тайм міг бути за калушанами: Стовбан самотужки прорвався по центру і потужно пробив – Іван Локатир відбив м’яча перед собою і на добиванні першим встигав Андрій Король. Завдати удару нападнику гостей з явним порушенням правил завадили захисники, але на падіння нашого капітана в штрафному майданчику арбітр зустрічі Михайло Садловський ніяк не відреагував. А йшли останні хвилини першої половини матчу…
По перерві калушани заграли спокійніше, і після багатоходової комбінації непогану нагоду мав Назарій Драган. «Нафтовик» відповів коротким спалахом активності на 54-й хвилині, коли небезпечно пробивав здалеку Андрій Салаш, та Кузів перевів м’яча на кутовий. Після подачі від прапорця впритул розстрілював ворота Богдан Гутник, але і в цьому моменті наш голкіпер виявився на висоті.
Десь з середини другої сорокап’ятихвилинки господарі “підсіли”, і вже ФК «Калуш» став виглядати привабливіше. Гості взяли під свій контроль середину поля, змусивши опонентів зосередитись на обороні власних воріт. У калушан запам’ятався момент Андрія Драгана, який метрів з шістнадцяти пробив вище воріт, а Назарію Драгану двічі не вистачило уміння влучно пробити головою для того, щоб засмутити Локатиря.
Окремо відмітимо довгоочікуваний дебют в складі калушан ще одного вихованця тренера Юрія Маляра – Тараса Ковальчука, перехід якого з ФК
«Тужилів» дещо затягнувся. В цілому, новобранець, як то кажуть, каші не зіпсував, хоча в окремих його діях і відчувалось певне хвилювання.