Про матч “Славія” – “Дністер-Рітас”

Темношкірий гравець команди з Побережжя Жозеф Патрік Ндіга Нгує затіяв бійку з вболівальниками місцевої команди, які вигукували у сторону камерунського легіонера якійсь образливі репліки. Арбітр за таку поведінку вилучив Патріка, але той продовжував з’ясовувати стосунки з вболівальниками «Славії». Інцидент закінчився тим, що всією командою гості з Побережжя покинули поле в знак солідарності із своїм гравцем.

У підсумку на засіданні КДК було прийнято рішення затвердити кінцевим результатом матчу рахунок 4:1 на користь «Славії». За самовільний вихід з поля команда з Побережжя отримала суворе попередження, а її гравець Жозеф Патрік дискваліфікований і пропустить три наступні календарні гри.

У свою чергу господарів поля за непристойну поведінку своїх уболівальників зобов’язали сплатити грошовий штраф в розмірі 3000 гривень. Також «Славія» буде змушена провести наступну домашню гру в першості області на нейтральному полі.

Зрозуміло, що зрив матчу був спровокований непристойною поведінкою вболівальників. Але це вболівальники, і ніхто їм не може цього заборонити висловлювати те, про що вони думають. В будь якому разі у жодній подібній ситуації гравці не можуть дозволити собі покидати межі футбольного поля і виясняти стосунки з глядачами.

9 серпня 2011 року відбулось засідання Контрольно-дисциплінарного комітету ІФФФ, на якому вирішилась доля незавершеного матчу 12 туру першості Івано-франківської області «Славія» (Отинія) – «Дністер-Рітас» (Побережжя). Нагадаємо, що при рахунку 4:1 на користь господарів на 81 хвилині команда гостей покинула поле.

Залишити відповідь