«Ніка-Івано-Франківськ» (м. Івано-Франківськ) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:3 (0:1)

14-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Семанюк Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Шуляр Едуард і Карнаух Віталій (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Гудима Микола (с.м.т. Обертин, Тлумацький р-н)

«Ніка-Івано-Франківськ»: Вульчин Остап, Кудляк Богдан (Денищук Ігор, 72), Атаманюк Юрій (Грицак Ігор, 78), Лаврук Святослав, Чопик Михайло (К), Волок Владислав (Бойченюк Петро, 46), Солоненко Андрій, Шпирка Юрій, Комар Артур, Метенька Назарій, Гринюк Назарій

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Микуляк Ярослав (К), Олевич Ярослав, Новицький Андрій (Фітковський Тарас, 89), Гудак Степан (Гладенький Віталій, 68), Боднар Олег (Демків Ярослав, 87), Мельник Орест, Рибатчин Андрій, Коско Юрій (Кравців Микола, 68), Стовбан Любомир (Борщ Володимир, 80), Денега Богдан (Драган Назарій, 90)

Голи: Боднар Олег (37, 65), Денега Богдан (74)

Попередження: Олевич Ярослав (23)

Вилучення: Лаврук Святослав (64)

Свій домашній матч ФК «Калуш» з «Нікою» вимушено проводив на ЦМС «Рух» в Івано-Франківську, тому календарний поєдинок другого кола за згодою сторін відбувся в Калуші. До цієї гри гості з обласного центру підійшли в непоганих кондиціях, про що можуть свідчити останні результати: нічия 2:2 з ФК «Перегінське» і перемога 5:2 над «Нафтовиком» в Долині. Хіба що окремі Неприємності для івано-франківців створила відсутність двох гравців основного складу – Бойка і Барчука, які пропускали звітну зустріч через дискваліфікації.
До забитого голу співвідношення гострих моментів у першому таймі становило 3:1 на користь номінальних господарів. В першому з них Юрій Коско змістився з флангу в центр і пробив – воротар парирував на кутовий. Згодом після подачі зі стандарту вже головою бив Олевич, але тут гостей врятувала штанга. В одому з епізодів оборона ФК «Калуш» загубила у власній штрафній Назарія Метеньку, той прийняв м’яч і перекинув Кузіва, але на лінію воріт вчасно підоспіли захисники. В зустрічній атаці Коско проскочив флангом і прострілив, проте Богдан Денега не влучив.
На 37-й хвилині ФК «Калуш» отримав право на штрафний метрах в 25-ти від воріт, Олег Боднар пробив на техніку і м’яч, описавши дугу над стінкою, опустився в сітку. Господарі повели 1:0, і ще до перерви той самий Боднар вивів у прорив Любомира Стовбана, але удар нападника низом в дальній кут не влучив. І другий тайм калушани розпочали підключенням Гудака, після якого Стовбан ефектно пробив з розвороту. Надалі гості намагались чинити постійний тиск на ворота ФК «Калуш», господарі ж, поступившись територією, гостро контратакували.
На 74-й хвилині дочекався свого шансу Богдан Денега – він обікрав Святослава Лаврука і вибіг на побачення з голкіпером. Захисник «Ніки», намагаючись хоч якось виправити власну помилку, сфолив за метр штрафного майданчика. Це був “фол останньої надії” і закономірне вилучення. Покарання для підопічних Володимира Ковалюка виявилось подвійним – до м’яча підійшов Боднар і знову пробив без шансів для Вульчина.
Після 0:2 гості одразу ж посипались і дозволили гравцям ФК «Калуш» створити масу гольових моментів, які не по черзі реалізували Стовбан, Кравців і Рибатчин. Врешті-решт Денега використав розрізну передачу по центру і встановив підсумковий рахунок – 3:0! Тепер попереду в калушан ще один домашній поєдинок з ФК «Перегінське», виїзд в Долину і, напевне, визначальна гра для боротьби за призові місця чемпіонату – з «Карпатами» в Коломиї, і у всіх потрібно набирати очки.

Юнаки ФК «Калуш» також повторили негативний для себе підсумок матчу першого кола, хоча до нічиєї в недільному поєдинку з «Нікою-Івано-Франківськ», яка є лідером юнацького, їм не вистачило кількох хвилин. Поступаючись вже в дебюті – 0:2, калушани мобілізувались і відповіли результативним “дублем” Володимира Басника. Проте пенальті, реалізований перед самим фінальним свистком, дозволив підопічним Андрія Нестерука втриматись на верхньому рядку турнірної таблиці.

«Ніка-Івано-Франківськ-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 3:2 (1:0)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Халус Петро, Іваницький Ярослав (К), Король Андрій, Коновіцький Олег (Малинка Сергій, 48), Свирид Віталій, Романів Артур, Куцела Юрій, Мельник Олександр, Кобрин Олег, Бігун Олександр (Генега Роман, 15), Тимків Михайло (Мандрик Віталій, 70), Басник Володимир (Криськів Юрій , 61)
Голи: Хавлюк Олександр (5), Саган Юрій (11), Пришляк Віталій (80, з пенальті) – Басник Володимир (40, з пенальті, 59)
Попередження: Хавлюк Олександр (20) – Тимків Михайло (20), Романів Артур (33), Кобрин Олег (50)