ФК «Калуш» (Калуш) – «Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – 3:0 (2:0)

11-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Вовкович Богдан (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Лаврів Олексій (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Заровецький Володимир і Стасинець Олег (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Андрунишин Ростислав (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Гладенький Віталій, Новицький Андрій, Боднар Олег, Мельник Орест, Рибатчин Андрій (Гудак Степан, 87), Драган Назарій, Стовбан Любомир (Качан Ярослав, 80), Коско Юрій (Борщ Володимир, 56), Денега Богдан

«Ніка-Івано-Франківськ»: Вульчин Остап, Бойченюк Петро (Пристай Віталій, 65), Атаманюк Юрій (Грицак Ігор, 67), Ковалюк Володимир (Волок Владислав, 46), Чопик Михайло (К) (Бадлюк Орест, 76), Шпирка Юрій, Солоненко Андрій, Бойко Тарас (Безрукий Петро, 58), Лаврук Святослав, Метенька Назарій (Комар Артур, 54), Барчук Роман

Голи: Мельник Орест (24, з пенальті), Боднар Олег (44), Денега Богдан (59)

Попередження: Гладенький Віталій (73) – Вульчин Остап (23), Барчук Роман (37)

Спочатку відмітимо, що цей домашній матч з «Нікою» калушанам довелось проводити в Івано-Франківську на «Русі» через зайнятість стадіону в Калуші іншими заходами розважального характеру. Проте ФК «Калуш» підійшов до гри в кращих кондиціях, ніж підопічні Володимира Ковалюка, які двома днями раніше грали поєдинок 1/2 фіналу кубка області проти ФК «Перегінське».
Перші двадцять хвилин команди провели зі взаємними шансами, де у калушан можна відмітити удар Боднара в перекладину, а у «Ніки» нереалізованим моментом відзначився Барчук, який пробиваючи головою метрів з семи, поцілив точно в руки Богдану Кузіву.
Але на 23-й хвилині від центра поля до воріт «Ніки» на самоті втік Богдан Денега. Вже в штрафній він встиг кілька разів обвести Остапа Вульчина, проте в підсумку був збитий голкіпером. Пенальті чітко реалізував Орест Мельник – 1:0.
Другий гол номінальні гості пропустили на передостанній хвилині першого тайму. Був призначений штрафний на самому куті карного майданчика і Олег Боднар нарешті пристрілявся, відправивши м’яч в “дев’ятку” – 2:0.
Можливості, щоб оговтатись, гравцям «Ніки-Івано-Франквськ» калушани просто не надали, закріпивши перевагу практично зразу ж по перерві: Гладенький вдало навісив з флангу, а Денега влучно пробив головою – 3:0.
В час, що залишився до фінального свистка ФК «Калуш» створив, проте не реалізував ще декілька непоганих моментів. А у івано-франківців шанс був лише один, але їх нападник програв дуель у “ближньому бою” нашому Богдану Кузіву.

ФК «Калуш-юнаки» – «Ніка-Івано-Франківськ-юнаки» – 0:1 (0:0)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Сидор Юрій (Телько Андрій, 41), Іваницький Ярослав, Романів Артур, Куцела Юрій, Свирид Віталій, Мельник Олександр, Кобрин Олег, Бігун Олександр, Федорин Ростислав (Генега Роман, 59), Сайчишин Назарій (Тимків Михайло, 69), Малинка Сергій (Басник Володимир, 52)
Гол: Демяник Арсен (49)
Попередження: Федорин Ростислав (26), Кобрин Олег (64), Сайчишин Назарій (68)
Вилучення: Бігун Олександр (75, нецензурна лайка на адресу асистента арбітра)

В матчі з одним із лідерів юнацького заліку “дублери” ФК «Калуш» пропустили лише раз – на 9-й хвилині другого тайму, але й цього цілком вистачило для мінімальної поразки. Можливості щоб відігратись у калушан практично зникли після вилучення Бігуна, який залишив партнерів в чисельній меншості і, крім того, пропустить два наступних поєдинки своєї команди.

Інші результати 11-го туру:

«Карпати» (Коломия) – «Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – 3:2 (юнаки – 1:1)
«ГалВапно» (Галич) – ФК «Турка» (Турка) – 2:0 (2:1)
ФК «Перегінське» (Перегінське) – «Нафтовик» (Долина) – 5:1 (1:0)
Матч «Славія» (Отинія) – «Покуття-Євромодуль» (Снятин) не відбувся.

Після того, як отинійська «Славія» через фінансові проблеми припинила свою участь в чемпіонаті, помінялась турнірна таблиця – ФК «Калуш» піднявся на п’яту сходинку і від призових місць його відділяє всього два очки. Зазнав коригувань і календар другого кола: тепер 17 серпня калушани зіграють в гостях з «Кроно-Карпатами» в Брошнів-Осаді, а 31-го – чекатимуть на «Хіміку» на ФК «Турка».