ФК “Калуш” – “Ніка-Тепловик” – 2:6 (юнаки – 0:3)

ФК «Калуш» (Калуш) – МФК «Ніка-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 2:6 (1:4)

3-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Романюк Анастасія (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Герега Володимир і Дідушицький Ігор (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Рибчак Михайло (с. Сваричів, Рожнятівський р-н)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Король Андрій, Ковальчук Тарас (Коско Юрій, 37), Мельниченко Микола (Яцущак Святослав, 40), Павлів Юрій (Антоник Роман, 77), Питльований Олег, Боднар Олег, Мельник Орест, Савчин Василь, Стефанюк Ростислав (Котнюх Володимир, 46)

«Ніка-Тепловик»: Липецький Володимир, Соколенко Андрій (Дорош Орест, 46), Гаврилишин Віталій, Шпирка Богдан (Федорюк Володимир, 84), Сем’янчук Ярослав, Слободян Михайло (К), Рибатчин Андрій (Кудляк Богдан, 46), Борисевич Роман, Конкольняк Ярослав (Бутрак Тарас, 70), Брікнер Іван, Павлюк Богдан (Ступницький Василь, 75)

Голи: Савчин Василь (43), Король Андрій (58) – Павлюк Богдан (8), Слободян Михайло (16, 30), Борисевич Роман (25, 80), Брікнер Іван (90+3, з пенальті)

Попередження: Питльований Олег (11), Король Андрій (45) – Соколенко Андрій (41)

Цьогорічне відкриття футбольного сезону в Калуші вийшло для місцевих вболівальників доволі невеселим – значно омолоджений і знекровлений втратами провідних гравців ФК «Калуш» за всіма статтями поступився гостям з обласного центру.
Вже зі стартових хвилин матчу захисні редути калушан стали тріщати по швах, і вже на 30-й хвилині вони “горіли” 0:4, після того, як досвідчені Богдан Павлюк, Роман Борисевич і двічі – Михайло Слободян скористались огріхами оборонців і голкіпера господарів поля.
Лише після цього ФК «Калуш» прокинувся, і спочатку Василь Савчин, а потім і граючий тренер команди Андрій Король, змусили капітулювати голкіпера «Ніки-Тепловика» Володимира Липецького. Та навіть після двох забитих голів мало вірилось, що господарям вдасться врятуватись в цьому матчі. Так воно і сталось – два точних удари: Романа Борисевича, головою після кутового, та Івана Брікнера, з пенальті, довели рахунок до розгромного 2:6.

На фото: капітани команд – Ярослав Олевич і Михайло Слободян піднімають прапор змагань

Юнакам ФК «Калуш» теж протистояв сильний суперник, який саме цим складом виступає в першій лізі ДЮФЛ юнацького чемпіонату України (U-17). Минулого року інший спеціалізований клас івано-франківської футбольної школи ДЮФК «Ніка» 1995 р. н. виборов бронзові медалі у своїй віковій групі. Калушани змогли протриматись на рівних до середини другого тайму, після чого “посипались” і, пропустивши тричі, програли – 0:3.

ФК «Калуш» (юнаки): Сидор Юрій, Яковина Олег, Гудак Степан, Федоришин Василь, Коновіцький Олег, Бігун Олександр (Федорин Ростислав, 55), Лукасевич Олег, Куцела Олег, Заліський Андрій (Шимків Андрій, 78), Заріцький Володимир (К) (Тепчук Вадим, 52), Басник Володимир (Оленюк Володимир, 59)

Попереджений: Заріцький Володимир (35)