ФК «Калуш» (Калуш) – «Колос Городенківщини» (Городенка) – 2:0 (1:0)

19-й тур чемпіонату області з футболу. Перша ліга

Спостерігач арбітражу ІФФФ: Ольшанецький Василь (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Коропецький Володимир (м. Івано-Франківськ) і Тимощук Віктор (с. Підгір’я, Богородчанський р-н)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Коско Юрій (Гладенький Віталій, 90+2), Гудак Степан, Николишин Тарас, Павлів Остап, Лаврінок Василь (Генега Роман, 72), Корчемкін Микита (Ковальчук Тарас, 59), Пштир Роман (Кулинин Андрій, 77), Хомин Володимир

«Колос Городенківщини»: Федоров Денис, Боднарчук Тарас, Вістовський Юрій (Базюк Андрій, 80), Топчевський Андрій, Прокіпчук Михайло (К), Савчук Андрій, Гордей Андрій (Музика Михайло, 80), Гультай Володимир (Слива Юрій, 46), Білик Ігор, Белей Василь (Серняк Артур, 76), Беженар Андрій

Голи: Пштир Роман (19), Ковальчук Тарас (90+1)

Попередження: Микуляк Ярослав (15), Николишин Тарас (55), Корчемкін Микита (57) – Топчевський Андрій (21), Слива Юрій (49)

«Колос Городенківщини», який лише минулого літа з’явився на футбольній карті Івано-Франківської області, замінивши «Чайку» з Вільхівців, навіть був лідером чемпіонату на старті сезону. Проте калушани зуміли завдати першої поразки команді в Городенці, перемігши її з рахунком 2:1, причому всі три м’ячі в тому матчі були забиті з пенальті.
Ігрова розвідка на «Хіміку» тривала десь до п’ятнадцятої хвилини, коли Михайло Прокіпчук вискочив на ударну позицію, проте капітан «Колоса» з дуже вигідної позиції вдарив вище воріт. Калушани відповіли аутом від Юрія Коска, м’яч відскочив в район 11-метрової позначки, де на нього саме чатував Роман Пштир. Кращий бомбардир ФК «Калуш» пробив без роздумів – спрацював невеликий рикошет, і рахунок було відкрито.
Незважаючи на пропущений гол, городенківці намагались диктувати свої умови, проте захист упевнено гасив усі атакуючі пориви гостей. Калушани ж очікували свого шансу в контратаці, і він з’явився на 40-й хвилині. Хомин пройшов лівим флангом, але його передачу на одразу двох партнерів, які мчали паралельним курсом, перервав останній захисник.
Після перерви свої корективи вніс зливовий дощ, рясно змочивши газон калуського стадіону. Городенка настирливо йшла вперед, на що господарі відповідали небезпечними стрімкими випадами. Їм щоправда бракувало останнього пасу, проте логічне завершення такої гри глядачі побачили лише на першій доданій хвилині. Тарас Ковальчук, який провів хороший матч, в падінні ударом головою замкнув фланговий навіс.
Поразка 0:2 ще далі відкинула «Колос Городенківщини» від призової трійки, а вже наступної неділі на друге місце в турнірній таблиці може вийти «Гал-Вапно» – ФК «Калуш» у 20-му турі вихідний, а галичани поїдуть в Надвірну до ФК «Битків».

Youtube ФК «Калуш»: Відео голів