ФК “Калуш” – “Ніка-Івано-Франківськ” – 0:3 (юнаки – 0:1)

Поразка без волі до перемоги?

ФК «Калуш» (Калуш) – «Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – 0:3 (0:2)

18-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

16 серпня 2015 – 18.00, м. Калуш, стадіон «Хімік», +32°С, 300 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Ольшанецький Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Музика Олег (м. Рогатин)

Асистенти: Петровський Віталій (Городенківський р-н) і Заліський Іван (м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Гузоватий Володимир (Калуський р-н)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав (Рисей Олег, 66), Драган Назарій, Новицький Андрій, Боднар Олег, Ковальчук Тарас, Стовбан Любомир, Коско Юрій, Лаврінок Василь, Драган Андрій

«Ніка-Івано-Франківськ»: Вульчин Остап, Бойко Тарас (Голей Андрій, 73), Приймак Владислав, Лаврук Святослав, Чопик Михайло, Шпирко Юрій, Дербах Василь (Геник Василь, 83), Вацеба Андрій, Комар Артур (Волок Владислав, 68), Веприк Олег (К), Метенька Назарій (Слободян Єгор, 88)

Голи: Веприк Олег (21), Вацеба Андрій (42, 68)

Попередження: Микуляк Ярослав (30), Боднар Олег (83) – Приймак Владислав (88)

Домашній матч 18-го туру з «Нікою-Івано-Франківськ» ФК «Калуш» розпочав зі значними кадровими втратами і порожньою лавою запасних. Через дисциплінарні санкції не змогли вийти на поле Орест Мельник, Степан Гудак і Любомир Головінський, а Орест Януш і Віталій Гладенький ще не залікували травми.
Сама гра виявилась бенефісом Олега Веприка, який іще декілька тижнів тому захищав кольори калуської команди. Причини, через які цей досвідчений гравець залишив Калуш не зможе, напевне, пояснити ані він сам, ані керівництво футбольного клубу.
За приблизно рівної гри гості відкрили рахунок на 21-й хвилині, коли Веприк залишився сам один по центру воріт перед межею штрафного майданчика і майстерним ударом поклав м’яч точно в дев’ятку. І після цього капітан «Ніки» уміло диригував діями своєї нової команди, організовуючи більшість її атак, дві з яких завершились результативними ударами Андрія Вацеби.

P.S. Не маючи можливості дивитись цю гру з самого початку, поспішав на «Хімік» хвилин за 15-ть до її закінчення. Назустріч зі стадіону понуро сунули організовані групи калуських уболівальників.
– А що, матч уже закінчився?
– Так, закінчився… 0:3 програють…
Додивися футбол, а писати нема про що. Бо чи не вперше за чотири роки існування сайту ніхто з очевидців так і не захотів ділитись враженнями від побаченого. Лише кажуть, що такої недалекої і безвольної гри давно вже в Калуші не бачили. Хоча наче й фінансові умови в клубі сьогодні на належному рівні. Можливо, щось зможуть пояснити самі гравці, які хочуть отримувати за гру у футбол більше, ніж рядові вчителі, лікарі та інженери?…

 
 

ФК «Калуш-юнаки» – «Ніка-Івано-Франківськ-юнаки» – 0:1 (0:0)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Телько Андрій, Романів Артур (К), Король Андрій, Катола Микола (Палько Андрій, 63), Ліщинський Юрій (Тимків Михайло, 44), Куцела Юрій, Кобрин Олег, Генега Роман, Мандрик Віталій (Овчар Володимир, 57), Малинка Сергій, Кулинин Андрій
Гол: Дем’яник Арсен (75)
Нереалізований пенальті: Дем’яник Арсен (75)
Попередження: Ліщинський Юрій (5), Катола Микола (60), Романів Артур (75), Телько Андрій (76, 80+3) – Лозинський Максим (14), Байдачок Василь (55), Саган Юрій (60), Водвуд Іван (72)

Вилучення: Телько Андрій (80+3)

Протилежна атмосфера панувала на матчі юнацьких складів команд. У першому таймі перевагою володіли гравці «Ніки», більшість з яких мають великий досвід участі в чемпіонатах Дитячо-юнацької футбольної ліги України.
Ще до перерви гості могли повести у рахунку, проте на перешкоді м’ячу ставала то стійка, то голкіпер калуських юнаків. Лише в окремих епізодах індивідуально загострював гру попереду одинокий нападник Андрій Кулинин.
В другому таймі ситуація вирівнялась, і поступово ініціатива перейшла до ФК «Калуш». Проте, надмірно захопившись атакою, підопічні Петра Лесіва проґавили контрвипад суперника, припустились кількох помилок в центральній зоні і пропустили після удару і добивання з 11-метрової позначки.
А завершився цей напружений поєдинок спірним моментом біля воріт «Ніки-Івано-Франківськ», непризначеним пенальті і вилученням голкіпера калушан Андрія Телька, який прибіг на “розбірки” в чужий штрафний майданчик.

 

Інші результати 18-го туру:

«Карпати» (Брошнів-Осада) – «Карпати» (Болехів) – 4:0 (юнаки – 4:1)
«Гуцульщина» (Косів) – ФК «Турка» (Турка) – 0:0 (5:0)
«Нафтовик» (Долина) – «Дністер» (Галич) – 2:4 (0:0)
«Пробій» (Городенка) – «Оскар» (Підгір’я) – 0:5 (0:2)
«Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – «Карпати» (Коломия) – 2:2 (2:0)
«Придністров’я» (Тлумач) – «Галичина» (Івано-Франківськ) – 2:0 (2:0)

Поразка без волі до перемоги?

ФК «Калуш» (Калуш) – «Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – 0:3 (0:2)

18-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

16 серпня 2015 – 18.00, м. Калуш, стадіон «Хімік», +32°С, 300 глядачів

Залишити відповідь