ФК «Калуш» (Калуш) – «Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – 0:1 (0:1)
Кубок області. 1/8 фіналу (повторна гра)

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)
Асистенти: Дуранович Ярослав (м. Івано-Франківськ) і Шевчук Мирослав (с. Крилос, Галицький р-н)
4-й резервний арбітр: Рибчак Михайло (с. Сваричів, Рожнятівський р-н)
ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Микуляк Ярослав (К), Новицький Андрій, Гудак Степан, Боднар Олег, Мельник Орест, Рибатчин Андрій (Кобрин Олег, 85), Борщ Володимир (Сидор Юрій, 38), Денега Богдан (Басник Володимир, 80), Стовбан Любомир (Демків Ярослав, 67)
«Кроно-Карпати»: Атаманчук Любомир (К) (Димид Святослав, 46), Перепічка Олег, Покачайло Ромуальд (Волошинович Зеновій, 57), Третяк Роман, Барановський Олег, Боришкевич Володимир (Кузьмин Роман, 84), Яворський Георгій (Мельниченко Микола, 62), Ляхович Михайло, Драган Андрій (Качак Назар, 46) Януш Орест, Кушецький Ігор
Гол: Кушецький Ігор (38, з пенальті)
Попередження: Денега Богдан (60), Рибатчин Андрій (64), Кобрин Олег (90) – Барановський Олег (13)
Вилуяення: Кузів Богдан (37)

Глядачі, які прийшли на кубковий матч ФК «Калуш» з «Кроно-Карпатами», напевне не очікували на вихід своєї команди до наступного кола, проте розраховували побачити якісний футбол. І перший тайм виправдав їхні сподівання. Команди по черзі обмінювались атакуючими випадами і гострих моментів вистачало. Так, в першій атаці у калушан  Борщ не зумів вирізати шведою передачу на хід Денезі, а за гостей удар-пристрілку зробив Андрій Драган. На 8-й хвилині практично з нічого виник штрафний на правому куті штрафної площадки ФК «Калуш», Ігор Кушецький сильно пробив по діагоналі – Кузів кінчиками пальців перевів на кутовий. Згодом ще один штрафний з іншого флангу заставив голкіпера калушан відбити м’яч кулаками.
Обмін атаками тривав і далі: Любомир Стовбан хитнув захисника і пробив лише трохи вище поперечини, а кілька активних флангових підключень Степана Гудака заставили похвилюватися Атаманчука. Все ж в кінці першої сорокап’ятихвилинки переважали гості – обрізка в центрі захисту Ярослава Микуляка завершилася ударом Третяка біля стійки воріт. Незабаром брошнівці швидкою комбінацією вивели в штрафну Яворського, проте спас Кузів. Та на 37-й хвилині голкіпер ФК «Калуш» припустився подвійної помилки – необачно покинувши лінію воріт, він не встиг до м’яча, після чого руками затримав Михайла Ляховича. Вилучення, пенальті і Ігор Кушецький відкриває рахунок. Перед перервою Ляхович знову випередив воротаря, але м’яч лише трохи розминувся зі штангою.
Вирішивши завдання виходу в наступний етап ще до перерви, другий тайм «Кроно-Карпати» провели в пів сили. Активністю в атаці запам’ятався хіба що Михайло Ляхович, також слід відзначити потужний удар Олега Перепічки зі штрафного метрів з 40-ка. Калушани в своєму активі мали лише два моменти після кутових за участю Микуляка, а на останніх хвилинах  матчу молодий Роман Кузьмин ударом здалеку поцілив у хрестовину калуських воріт.

Результати 1/8 фіналу:

ФК «Калуш» (Калуш) – «Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – 0:1 (2:4)
«Каменяр» (Серафинці) – «Славія» (Отинія) – 2:1 (2:5)
«Придністров’я» (Тлумач) – «Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – 1:4 (0:0)
«Оскар» (Підгір’я) – «Покуття-Євромодуль» (Снятин) – 2:1 (1:1)
ФК «Перегінське» (Перегінське) – «ГалВапно» (Галич) – 2:0 (1:0)
«Кремінь» (Пістинь) – ФК «Битків» (Битків) – 0:0 (2:1)
«Тепловик» (Івано-Франківськ) – ФК «Турка» (Турка) – 0:5 (1:2)
«Карпати» (Коломия) – «Нафтовик» (Долина) – 3:0 (2:0)