ФК “Калуш” – “Галичина-Вапно” 0:0 (юнаки – 1:1)

Нульова нічия на старті

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Михайло (м. Калуш)

Арбітр: Паньків Тарас (м. Долина)

Асистенти: Шевчук Мирослав (с. Крилос), Перепічка Володимир (м. Івано-Франківськ)

Червертий арбітр: Романишин Ігор (м. Долина)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Мандрик Володимир, Третяк Роман, Микуляк Ярослав (Савчин Василь, 82), Мельник Орест, Боднар Олег, Рибатчин Андрій, Драган Назар (Сондей Іван, 46), Король Андрій (К), Стовбан Любомир (Петрук Назар, 63)

«Галичина-Вапно»: Вандзіляк Андрій, Фітковський Тарас, Басюк Володимир, Мелендевич Роман, Щепанський Ігор, Семчій Ігор, Вовчук Ярослав, Вовчук Юрій, Воробець Тарас (Свиридов Ігор, 15), Царук Василь (К), Вікуловський Віктор

Попередження: Микуляк Ярослав (73) – Малендевич Роман (20), Щепанський Ігор (52), Вікуловський Віктор (60)

Футбольну весну-2012 в Калуші відкрили господарі і «Галичина-Вапно» з древнього міста Галича. Суперники вже зустрічалися в цьогорічному «Кубку Підгір’я», і тому розпочали матч без розвідки.
Цікаво було спостерігати за дуеллю гравців середньої лінії обох команд, які намагалися вивести на ударну позицію своїх форвардів. У ФК «Калуш» в центрі нападу діяв Андрій Король, а з флангів оборону галичан тероризував Любомир Стовбан, правда йому не вистачало якоїсь дещиці, щоб нанести завершальний удар. У гостей на вістрі атаки постійно перебував Ігор Семчій, якого з глибини поля постачали м’ячами капітан команди Василь Царук і правий півзахисник Роман Мелендевич.
Якщо рахувати за кількістю гольових моментів, які створили суперники, то тут перевага 4:2 на користь калушан, у яких близькими до мети були Любомир Стовбан, Андрій Король і Орест Мельник. А в «Галичини» двічі міг відзначитись Віктор Вікуловський, та досягти бажаного нікому не вдалося. Нульова нічия на старті – закономірний підсумок справжнього весняного футболу.

 

В матчі молодіжних складів юнаки ФК «Калуш» першими відкрили рахунок і мали ще не одну нагоду для взяття воріт, але гостей весь час рятував воротар. Відігрались галичани після удару з дальньої дистанції і матч закінчився нічиєю 1:1.
Склад ФК «Калуш» (юнаки): Сидор Юрій, Гудак Степан, Лукасевич Олег, Заліський Андрій (Бігун Олександр, 70), Коновіцький Олег (Яковина Олег, 61), Баландін Олег, Мар’яшко Андрій, Заріцький Володимир (К), Ястремський Артур, Котнюх Володимир (Маліборський Ігор, 52), Коско Юрій
Гол в складі калушан на 22-й хвилині забив Володимир Котнюх.

 

Результати інших матчів 1-го туру чемпіонату:

«Придністров’я» (Тлумач) – «Кроно-Карпати» (Брошнів) – 1:2 (юнаки – 1:7)
МФК «Тепловик» (Ів-Франківськ) – «Гуцульщина» (Косів) – 0:1 (3:0)
«Прут» (Делятин) – «Газовик» (Богородчани) – 0:3 (0:0)
ФК «Снятин» – «Пробій» (Городенка) – 0:0 (0:0)
«Яспіль» (Ясенів Пільний) – «Нафтовик» (Долина) – 1:0 (0:2)
«Карпати» (Коломия) – ФК «Битків-Бескид» (Надвірна) – 3:1 (0:0)
«Сокіл» (Угринів) – «Карпати» (Яремче) – 0:10 (3:1)

 

 

Залишити відповідь