ФК “Калуш” – “Покуття-Євромодуль” (Снятин) – 0:0 (юнаки – 0:2)

Підсумок сезону для ФК «Калуш» – п’яте місце

ФК «Калуш» (Калуш) – «Покуття-Євромодуль» (м. Снятин) – 0:0

20-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

19 жовтня 2014 – 15.00, м. Калуш, стадіон «Хімік», +16°С, 250 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дем’янчук Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Лаврів Олексій і Остапчук Роман (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Римарчук Любомир (с.м.т. Рожнятів)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Гладенький Віталій, Микуляк Ярослав (К), Новицький Андрій, Мельник Орест, Драгн Назарій, Коско Юрій (Борщ Володимир, 60), Рибатчин Андрій, Стовбан Любомир (Боднар Олег, 54), Денега Богдан (Демків Ярослав, 81)

«Покуття-Євромодуль»: Федоров Денис, Плехтяк Василь (К), Гаврилюк Степан, Гарасим’як Руслан, Плехтяк Ярослав, Валігурський Ілля, Гнатюк Ярослав, Кондратко Назар, Голей Андрій, Шишигін Андрій, Романюк Іван (Плехтяк Володимир, 67)

Попередження: Голей Андрій (41), Плехтяк Ярослав (65)

В Калуш «Покуття-Євромодуль» прибуло не в зовсім оптимальному складі, та підопічним Василя Тофана вдалось без проблем здобути виїзне очко. Зважаючи на те, що свої завдання на сезон суперники вже виконали, обидві команди продемонстрували доволі млявий футбол, оживляючись, хіба що, при виконанні стандартів. За увесь перший тайм опоненти лише по разу обмінялись гострими моментами: спочатку снятинці вивели на зручну позицію Ярослава Гнатюка, який вдарив значно вище воріт, а у ФК «Калуш» аналогічний шанс був у Денеги, проте удар низом прийшовся в руки Денису Федорову.
Непогано виглядали гості і на початку другої половини: стрімку контратаку міг результативно завершити Андрій Шишигін, та з його ударом Кузів впорався. І лише з виходом Олега Боднара і Володимира Борща калушани помітно активізувались. Так, на 75-й хвилині перший розпочав, а другий – завершував швидкісну атаку, але в ближньому бою голкіпер Снятина зіграв надійно.

ФК «Калуш-юнаки» – «Покуття-Євромодуль-юнаки» – 0:2 (0:0)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Халус Петро, Свирид Віталій, Романів Артур, Король Андрій, Івахнюк Віталій (Криськів Юрій, 62), Маліборський Валерій, Кобрин Олег, Мельник Олександр, Федорин Ростислав (К), Бігун Олександр, Басник Володимир, Малинка Сергій (Генега Роман, 56)
Голи: Романюк Володимир (50, 80+1)

Інші результати заключного 20-го туру:

«Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – «Карпати» (Коломия) – 0:3 (юнаки – 3:0)
ФК «Перегінське» (Перегінське) – ФК «Турка» (Турка) – 3:0 (+:-)
«Нафтовик» (Долина) – «Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – 0:4 (0:3)
«ГалВапно» (Галич) – «Придністров’я» (Тлумач) – 2:3 (3:2)

 

Отже, ФК «Калуш» завершив чемпіонат 2014 року на п’ятому місці, що в підсумку значно краще за два попередні сезони, хоча команда мала небезпідставні надії на одне з призових місць. Калуські юнаки, за традицією проваливши друге коло змагань, фінішували шостими.

Підсумок сезону для ФК «Калуш» – п’яте місце

ФК «Калуш» (Калуш) – «Покуття-Євромодуль» (м. Снятин) – 0:0

20-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

19 жовтня 2014 – 15.00, м. Калуш, стадіон «Хімік», +16°С, 250 глядачів

Залишити відповідь