ФК “Калуш” – “Тепловик-ДЮСШ №3” (Івано-Франківськ) – 2:1

ФК «Калуш» (Калуш) – «Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – 2:1 (2:0)

8-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Лаврів Олексій (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Тимощук Віктор (с.м.т. Богородчани) і Дебенко Ігор (м. Івано-Франківськ)

4-й арбітр: Дорошенко Ростислав (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Гудак Степан, Коско Юрій, Покачайло Ромуальд, Николишин Тарас, Мельник Орест, Пштир Роман, Драган Андрій (Кулинин Андрій, 63), Павлів Остап (Ковальчук Тарас, 84), Стовбан Любомир (Генега Роман, 80)

«Тепловик-ДЮСШ №3»: Кучера Василь, Білоган Віталій, Гук Олександр (Пархуць Віталій, 27), Новицький Андрій, Самочко Андрій, Вацеба Ярослав (К) (Легкий Іван, 46), Цвик Орест, Шпирка Юрій (Теліховський Володимир, 56), Кукурудз Андрій, Стефлюк Дмитро (Горбатий Роман, 63), Дитко Роман

Голи: Николишин Тарас (17, з пенальті), Покачайло Ромуальд (43) – Легкий Іван (69)

Попередження: Драган Андрій (2), Гудак Степан (68) – Гук Олександр (17), Кукурудз Андрій (73)

У весняному чемпіонаті саме ФК «Калуш» і «Тепловик-ДЮСШ №3» вели змагання за другу сходинку в групі, і завершилась вона на користь івано-франківської команди. Вирішальною виявилась домашня поразка калушан, і саме реванш “тепловиків” дозволив останнім продовжити боротьбу за бронзові нагороди.

І звітний поєдинок, який через ремонт бігових доріжок стадіону «Хімік» суперники проводили на полі тренувальної бази в селі Вістова, активніше розпочали гості. Проте інших дивідендів, крім попередження для Андрія Драгана і ще кількох ударів в напрямку воріт Богдана Кузіва, вони не отримали. Після цього ініціатива повністю перейшла до ФК «Калуш», який не випускав її аж до фінального свистка.

Перший м’яч ФК «Калуш» провів з пенальті. На розіграші кутового найбільш досвідчений гравець в складі гостей – сорокарічний захисник Олександр Гук – притримав за руку капітана калушан Олевича, і Тарас Николишин з позначки не схибив. 1:0.
Ще один кутовий на 43-й хвилині приніс господарям другий забитий гол: після удару Пштиря м’яч зрикошетив від гравця «Тепловика», а Ромуальд Покачайло виграв силову боротьбу у Андрія Самочка – 2:0.

В перерві Василь Яцурак “переговорив” зі своїми гравцями на підвищених тонах, і в другому таймі «Тепловик-ДЮСШ №3» забив – Роман Легкий вдало відгукнувся на подачу зі штрафного і ударом головою в падінні переправив м’яча за спину Кузіва.
До голу калушани занадто захопились атаками і не використали декілька гольових моментів. Найкращий з них був у лівого захисника ФК «Калуш» Гудака, який після короткого пасу Ореста Мельника пробивав метрів з семи, але Кучера ногою відбив на кутовий. Перед цим голкіпер гостей ще декілька раз продемонстрував реакцію, вдало зігравши на лінії воріт.
Щоправда, сподівання на порятунок виявились примарними. Калушани більше не дозволили івано-франківцям створити чогось цікавого в атаці, і впевнено довели матч до перемоги під акомпанемент численної калуської “торсиди”.