ФК «Калуш» (Калуш) – «Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – 1:0 (0:0)

4-й тур чемпіонату області з футболу. Перша ліга (група «Б»)

21 квітня 2016 – 17.00, м. Івано-Франківськ, стадіон «Гірка», +12°С, 300 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Фреїк Ілля (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дем’янчук Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Остапчук Роман і Морозюк Богдан (обидва – м. Івано-Франківськ)

4-й резервний арбітр: Романюк Анастасія (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Клепко Олексій, Олевич Ярослав (К), Гудак Степан, Ковальчук Тарас, Коско Юрій, Мельник Орест (Борщ Володимир, 84), Павелко Остап (Драган Назарій, 55), Драган Андрій (Микуляк Ярослав, 68), Генега Роман (Паращій Геннадій, 59), Лаврінок Василь (Костів Ігор, 78), Головінський Любомир (Стовбан Любомир, 50)

«Тепловик-ДЮСШ №3»: Генсьор Владислав, Красій Василь, Витак Володимир, Гук Олександр, Оринчак Богдан, Гуменюк Назар, Вацеба Ярослав (К), Якібчук Павло, Горбатий Роман (Самочко Андрій, 69), Легкий Іван (Ступницький Василь, 89), Барчук Роман

Гол: Мельник Орест (62, з пенальті)

Попередження: Гудак Степан (64), Паращій Геннадій (72), Мельник Орест (80) – Барчук Роман (2), Витак Володимир (62), Гук Олександр (80)

Через участь “тепловиків” в аматорському чемпіонаті України матч, що був призначений на кілька днів раніше від інших поєдинків четвертого туру, за домовленістю обох команд відбувся в обласному центрі. Зі стартових хвилин склалось враження, що “гостям” тут буде непереливки. Івано-франківці чинили постійний силовий тиск на оборонні порядки ФК «Калуш», хоча перший удар «Тепловика» відбувся лише на 12-й хвилині – бив Назар Гуменюк і м’яч пройшов набагато вище воріт.

На цьому фоні активність Головінського: його фланговий прохід і гострий простріл вздовж межі воротарського майданчика виглядали якось непереконливо. По справжньому гаряче для гостей було на завершенні першої пів години гри, коли після подачі зі стандарту потужний удар з лінії штрафного на себе прийняв Коско. А на останніх хвилинах калушани необережно відправили м’яч на кутовий, і після навісу міг забивати Роман Барчук, який вистрибнув вище всіх і пробив головою без перешкод, проте з влучністю йому не пощастило.

Та для таких агресивних дій гравців «Тепловика» вистачило лише на один тайм, і друга половина розпочалась з активніших дій ФК «Калуш» – можливо, для господарів, які проводили вже четверту гру за останні 10 днів, дався взнаки напружений графік матчів. Першим “дзвіночком” для них став вихід Лаврінка сам-на-сам з Владиславом Генсьором, проте голкіпер напару з захисником зуміли відстояти свої ворота сухими.

Та вже в наступній атаці, коли на вістрі опинився Любомир Стовбан, Витак порушив правила, і Орест Мельник з позначки спокійно переграв воротаря. 0:1. Після пропущеного голу в підопічних Василя Яцурака гра зовсім “розклеїлась” – вони поступово збились на примітивні навіси, постійно відчувалючи проблеми з швидкісними контрвипадами гостей.

Лише в одному з ігрових моментів втратили концентрацію калуські захисники, і загрозливо пробивали по воротах спочатку Барчук, а потім – Оринчак, проте як завжди надійно зіграв Олексій Клепко. В кінцівці матчу калушани виглядали помітно свіжішими, і міг вже остаточно вирішувати долю матчу Геннадій Паращій, та його постріл лише трохи не влучив в дальній нижній кут воріт.

ФК «Калуш-юнаки» – «Тепловик-ДЮСШ №3-юнаки» – 0:1 (0:0)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Телько Андрій (К), Коколин Андрій, П’ясецький Іван, Катола Микола, Ліщинський Юрій, Кальмук Віталій, Кулинин Андрій, Минай Роман, Максимович Валерій, Беник Денис, Пробоїв Святослав (Мельниченко Сергій, 68)
Гол: Борис Андрій (67)
Попередження: Ліщинський Юрій (55), П’ясецький Іван (64), Беник Денис (79)

В цілому підопічні Василя Кулинина гідно провели свій поєдинок з переможцями минулорічного юнацького чемпіонату. Долю загалом рівного матчу вирішила індивідуальна майстерність вихованця футбольної академії донецького «Шахтаря» Андрія Бориса – після його проходу і удару метрів з 25-ти м’яч від поперечки зрикошетив у поле і зрадницьки перетнув лінію воріт.

Інші матчі четвертого туру відбудуться наступної неділі.