ФК «Калуш» (Калуш) – «Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – 0:3 (0:1)

22-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дем’янчук Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Стасинець Олег і Дідушицький Ігор (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Андрунишин Ростислав (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Драган Назарій, Новицький Андрій, Коско Юрій, Мельник Орест (Боднар Олег, 60), Микуляк Ярослав (Драган Андрій, 18), Януш Орест  (Асаре Гідеон Аддай, 82), Лаврінок Василь, Борте Густав, Стовбан Любомир

«Дністер»: Кучера Василь, Легкий Іван (К), Грона Юрій, Витак Володимир, Гук Олександр, Кукурудз Андрій (Рудницький Денис, 86), Оринчак Богдан, Гуменюк Назар, Павлів Юрій, Самочко Андрій, Ступницький Василь (Пилка Олег, 90+4)

Голи: Оринчак Богдан (5, 59), Ступницький Василь (85)

Попередження: Микуляк Ярослав (10), Лаврінок Василь (88)

Свій черговий домашній виступ ФК «Калуш» знову з тріском провалив, поступившись середняку обласного чемпіонату. Досягти такого успіху “тепловикам” неабияк допоміг швидкий гол, проведений вже на п’ятій хвилині матчу. Штрафний удар, виконаний навісом на ближню стійку, вдало відкоригував Богдан Оринчак, підрізавши м’яч у дальній верхній кут воріт.
А у господарів, як то кажуть, гра знову “не пішла” – за увесь перший тайм калушани спромоглися створити тільки два напівмоменти, коли Орест Януш з гострого кута пробив у стійку, а Любомир Стовбан якось невпевнено наніс удар головою, перебуваючи в більш зручній позиції. Постійно випадав з гри темношкірий легіонер Борте Густав, а вихід ще в першому таймі не зовсім здорового Андрія Драгана команді мало чим допоміг.
З плином часу контратаки гостей ставали все більш гострішими і в одній з них Оринчак ефектним ударом в падінні головою провів другий м’яч. Останню крапку в цьому матчі поставив Василь Ступницький, використавши помилку нашого голкіпера, який на виході махнув ногою мимо м’яча. Як підсумок – 0:3, і після цієї поразки шанси для підопічних Романа Драгана на одне з призових місць знову стають примарними.

ФК «Калуш-юнаки» – «Тепловик-ДЮСШ №3-юнаки» – 1:0 (0:0)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Телько Андрій, Романів Артур (К), Ліщинський Юрій, Куцела Юрій, Катола Микола (Король Андрій, 41), Кобрин Олег, Генега Роман, Овчар Володимир (Мандрик Віталій, 41), Малинка Сергій, Кулинин Андрій, Тимків Михайло (Минай Роман, 50)
Гол: Кобрин Олег (80+3, з пенальті)

Зовсім інші емоції панували на стадіоні «Хімік» після матчу юнацьких складів команд. Гра склалась важко для калушан, яким протистояв один з лідерів обласного турніру. Та перемога юнакам ФК «Калуш» була потрібна, як повітря. І вони таки знайшли в собі сили на фінішний штурм, який завершився заробленим і реалізованим пенальті. Ця перемога вже підняла калушан на четверте місце в турнірній таблиці, а сприятливий календар дає можливість позмагатись і за медалі.

Результати інших поєдинків 22-го туру:

«Карпати» (Болехів) «Дністер» (Галич) – 1:2 (юнаки – 1:2)
«Покуття-Євромодуль» (Снятин) «Оскар» (Підгір’я) – 0:2 (0:4)
«Карпати» (Брошнів-Осада) «Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – 2:0 (2:2)
«Гуцульщина» (Косів) – «Карпати» (Коломия) – 1:6 (0:1)
«Пробій» (Городенка) – «Придністров’я» (Тлумач) – 3:2 (2:0)

Ще один матч звітного туру «Нафтовик» (Долина) – «Галичина» (Івано-Франківськ) перенесений і відбудеться 7 жовтня.