Прес-служба ФК “Калуш” повідомляє

 

Протягом останніх днів клубним керівництвом були вжиті наступні заходи: відбулась зустріч гравців команди з президентом клубу Борисом Червоним, де дійшли згоди що до розуміння ситуації та домовились спільними зусиллями дограти перше коло чемпіонату; таке ж порозуміння та підтримку отримано на нараді за участю керівного і тренерського складу Калуської ДЮСШ. Також вчора 5 червня пройшла розширена нарада правління Громадської організації «Футбольний клуб «Калуш» зі спонсорами, керівниками підприємств і приватними підприємцями, на якій було проаналізовано ситуацію, обговорено шляхи вирішення основного питання функціонування команди та відновлення стабільності у фінансуванні футбольного клубу і окреслено напрямки для виправлення ситуації.
Одним з таких рішень є створення громадської ради при футбольній команді міста, яка за участю спонсорів, ветеранів і громадських діячів разом з правлінням зможе знайти шляхи для вирішення болючих питань. Присутні депутати зобов’язались винести питання підтримки ФК «Калуш» на найближчу сесію міської ради. Правлінню клубу доручено посилити роботу з спонсорами та провести наступне відкрите засідання із залученням ширшого представництва бізнесу, промислового сектору та ЗМІ.
Разом з проведеною організаційною роботою в клубі, команда продовжує тренуватись і веде підготовку до наступної календарної гри в гостях з угринівським «Соколом», яка відбудеться в неділю 9 червня.

 

ФК «Калуш» продовжить свої виступи

Як повідомлялось раніше, ситуація з фінансуванням ФК «Калуш» загострилась і в кінці травня сягнула критичної позначки. Організаційні проблеми і велика кількість травмованих гравців поставили під загрозу спроможність подальших виступів команди в обласному чемпіонаті. Для виправлення ситуації керівництву потрібен був час і до обласної федерації футболу був направлений лист з повідомленням про неможливість проведення домашньої зустрічі з «Газовиком» і проханням переносу цієї гри на більш пізній термін.

Залишити відповідь