Представляємо суперника: ФСК “Енергія” (Бурштин)

 

Нині ФСК «Енергія», засновником якого є міська рада, представляє Бурштинський енергетичний коледж. Впродовж трьох попередніх сезонів команда незмінно входила до числа призерів чемпіонату Галицького району: 2010 р. – 3-тє, 2011 р. – 2-ге, 2012 р. – 3-тє місця, до того ж в минулому році виграла районний кубок.
В цьому сезоні клуб вперше вийшов на обласний рівень, розпочавши свої виступи в другій лізі чемпіонату Івано-Франківської області. В неділю відбувся дебют «Енергії» – в стартовому турі бурштинці зіграли унічию 1:1 з «Соколом» в Павлівці Тисменицького району. Фінансову і організаційну допомогу команда отримує від місцевого осередку ВО «Свобода», Бурштинської міської та Галицької районної рад, а також особисто від мера міста Бурштин – Петра Курляка, який є палким шанувальником футболу.
Тренує ФСК «Енергію» Сергій Олексійович Гаценко, котрий на початку 80-х був нападником калуського «Хіміка». Переважна більшість гравців його команди – вихованці місцевої дитячо-юнацької спортивної школи ФК «Енергетик». Найбільш досвідченим з них є Ігор Щепанський, який десять сезонів провів в складі «Енергетика», а пізніше виступав за «Сокіл» (Бережани), «Факел» (Івано-Франківськ) і «Галичину-Вапно» з Галича.
Свої домашні матчі в чемпіонаті Галицького району команда проводила на стадіоні Бурштинського енергетичного коледжу, але в першості і кубку області бурштинці планували приймати суперників на центральному міському стадіоні «Енергетик». Та де відбудеться кубкова гра «Енергії» з калушанами наразі невідомо – сьогодні КДК обласної федерації футболу прийняв рішення про дискваліфікацію стадіону в Бурштині через інцидент після гри стартового туру чемпіонату області між «Гал-Вапно-Енергетик» і ФК «Калуш», в якому розгнівані керівники галицької команди в грубій формі виражали своє невдоволення суддівством матчу.

                      ФСК «Енергія» (Бурштин) – володар кубка Галицького району 2012 року

Фото з сайту: galychfytbol.ucoz.ua

ФСК «Енергія» (м. Бурштин, Галицького р-ну)

На попередньому етапі кубкового турніру на ФК «Калуш» очікує ще одна зустріч з командою з Галицького району, дебютантом обласних змагань – бурштинською «Енергією».
Рік заснування команди: 2007
Домашній стадіон команди: «Енергетик», 2740 індивідуальних пластикових місць
Попередня назва: ФСК «Слобода»
Президент клубу: Іванків Петро Михайлович
Досягнення: чемпіон Галицького району 2008 року; володар кубка Галицького району 2012 року
Бурштинська «Енергія» розпочинала свої виступи під назвою фізкультурно-спортивний клуб «Слобода», представляючи однойменний населений пункт, що знаходиться на відстані 6 км від центру м. Бурштин. В 2008 році «Слобода» стає чемпіоном району, в 2009-му – “бронзовим” призером, після чого змінює назву на ФСК «Енергія» і перебирається в Бурштин.