Представляємо суперника: “Колос” (П’ядики)

Команда створена ще в 1957 році, а свої виступи на обласній арені футболісти П’ядиків розпочали півстоліття тому. В 1963 році відбувся дебют команди серед колективів групи А. До еліти регіонального футболу вона входила ще кілька разів – у сезонах 1970-1971, 1978-1979 і 1992 років. Щоправда, потрапити навіть до десятки кращих їй ніколи не вдавалося, найвище досягнення – 12 місце у 1970 році.
Краще складалися справи у команди в другому дивізіоні, де цей представник Коломийщини кілька разів входив до числа призерів. Найвище місце – 2-ге п’ядицькі футболісти здобували у 1991 і 1995 роках. Після тривалої перерви на обласну арену команда повернулася три роки тому: 2008 р. – 4-те, 2009 р. – 5-те і 2010 р. – 4-те місця у змаганнях команд другої ліги чемпіонату області.
Минулої осені в П’ядиках було відкрито спортивний Молодіжний центр та спортивний майданчик, в селі працює футбольне відділення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Підтримує розвиток футболу голова районної ради, мешканець села П’ядики Дмитро Неміш.
В сезоні-2011 основна команда пядицького «Колоса» (тренер: Ясуник Володимир Степанович) теоретично ще може випередити в боротьбі за чемпіонство косівську «Гуцульщину», яку прийме в останньому матчі у П’ядиках, а юнаки ще за три тури до фінішу забезпечила собі перемогу в першості. Зустріч суперників у першому колі закінчилась з рахунком 5:0 (юнаки – 3:0) на користь команди з Коломийського району.

ФК «Колос» (П’ядики) – срібний призер першості області 2011 року (Калуш, 9 жовтня 2011 р.)

ФК «Колос» (П’ядики, Коломийський район)

В матчі 21 туру першості області ФК «Калуш» прийме на своєму полі футбольний клуб «Колос» з села П’ядики Коломийського району.

Рік заснування команди: 1957
Домашній стадіон: «Колос» 400 місць
Колишні назви команди:«Дослідник», «Еліта»
Найбільші досягнення: срібний призер другої ліги чемпіонату Івано-Франківської області (1991, 1995)
Президент футбольного клубу: Ніколенко Василь Єфимович

Історична довідка: П’я́дики – село Коломийського району Івано-Франківської області, лежить на річці Косачівці за 5 км від районного центру. Через село проходить залізниця Львів-Чернівці. Населення П’ядиків на сьгодні складає трохи більше 3,5 тисяч чоловік. В історичних документах село згадується вперше 1480 року. Тут встановлено пам’ятник січовому стрільцю і радянському поету Мирославу Ірчану. Мирослав Ірчан – це літературний псевдонім Андрія Дмитровича Баб’юка (1897—1937), уродженця села П’ядиків. Описав бої на Лисоні, Маківці, в селі Конюхах, у Бережанах, авдяки чому нам відомі імена загиблих стрільців. В П’ядиках відкрито літературний музей ім. Мирослава Ірчана.