Представляємо суперника: “Газовик” (Богородчани)

Отже, в Калуш їде черговий серйозний суперник. Результат “газовиків” в другому колі (+11-0=3) є абсолютно кращим серед команд першої ліги, про що додатково свідчить їх домашня перемога (2:1) над чемпіонами – «Карпатами» з Яремче. Такому успішному виступу сприяло вчасне підсилення – в серпні до богородчанців приєднались колишні гравці «Енергетика» Андрій Сококлишин, Роман Барчук і Юрій Іванишин, а також Роман Стоцький з івано-франківського «Прикарпаття». Ці футболісти поповнили в «Газовику» лави відомих майстрів шкіряного м’яча, тож зі “своїх” в команді виступають лише Роман Мотуз, Олег Тащук та Іван Павлюк.
В Богородчанах господарі були сильнішими і перемогли калушан з рахунком 3:0. Для того, щоб залишитись на другому місці, «Газовик» влаштує і нічия, адже богородчанці мають кращі додаткові показники, ніж коломийські «Карпати». ФК «Калуш» вже не підніметься вище дев’ятого місця і може спробувати хіба що завершити сезон на мажорній ноті. Насамкінець ще додамо, що не зможуть зіграти в неділю Любомир Стовбан і Андрій Мельник, у яких перебір жовтих карток.

ФК «Газовик» (м. Богородчани)

ФК «Калуш» завершить сезон 2012 року домашнім матчем з богородчанським «Газовиком».

Стадіон: ім. М. Поворозника 500 індивідуальних місць
Попередні назви команди: «Спартак», «Маяк», «Дружба», «Флоріан»
Президент клубу: Паранюк Ярослав Дмитрович
Досягнення: бронзовий призер чемпіонату Івано-Франківської області (1991, 1994, 1997); володар кубка Івано-Франківської області (1984)

Богородчанці знаходяться за крок від того, щоб завоювати “срібло” і показати найкращий результат за всю свою попередню історію виступів в чемпіонаті області. «Газовик» виявився єдиною командою, яка не зазнала гіркоти поразки в другому колі змагань – останній раз вони поступались ще у 12-му турі в Коломиї місцевим «Карпатам», і відтоді розпочалась їх безпрограшна серія, яка триває вже сімнадцять матчів.